simmaniduokannel.eu/et Kandlemängija Kandlemees Sander laulu "Heade mõtete linn, Tartu" karaoke variant koos sõnadega. Laul "Heade mõtete linn, Tartu" koos rahvalike laulude ja rahvakandle lugudega on Kandlemees Sander esituses tema 2014.a. ilmunud CD-l " 1 kannel ja rahvalikud laulud" simmaniduokannel.eu/1-kannel-ja-rahvalikud-laulud-uus-cd
Kandlemees Sander (Sander Karu, 1959) on Eesti kandlemängija (poolkromaatiline kannel) ja rahvamuusik, kes on edukalt esinenud paljudel pidudel, kontsertidel, festivalidel, simmanitel, rahvamuusika üritustel ja võistumängimistel. 2014.a. ilmus tema CD "1 kannel ja rahvalikud laulud" ja 2011.a. ilmus tema kandlelugudest CD "Kandlemees Sander Karu kandlelood" simmaniduokannel.eu/muusik... ja koos kandle- ja laulukapelliga Simmaniduo CD "Tule simmanile" simmaniduokannel.eu/muusik... . Mitukümmend Sander Karu kandlelugu on salvestatud Eesti Raadios. On mitmete tuntud laulude „Valga-Valgamaa", "Heade mõtete linn, Tartu", „Trilleri polka", „Kärna-Ärni", „Uks lahti tee", „Merimehe armastus" jt laulude autor, laulu- ja kandlekapelli „Simmaniduo" asutaja ja liige.
Sander Karu is an Estonian folk musician - zitherist. He is the author of several well-known songs and is the founder and member of an Estonian folk music group Simmaniduo.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…