Ne kete mesim mbi Photoshopin do ju tregoj se si te manipuloni nje fytyre, dhe ta bene te formehet nga shkronja te ndryshme, do mesoni se si te perdorni Brushes ne photoshop dhe se si te perdorni teknika te ndryshme per te krijuar nje rezultat si fotoja me poshte

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…