Dne 23. ledna 2010 se konal ve všech prostorách hotelu Mamaison Imperial Ostrava 5. benefiční reprezentační ples Rotary Clubu Ostrava International a Rotary Clubu Opava International pod záštitou hejtmana Moravskoslezského kraje Ing. Jaroslava Palase, primátora města Ostrava Ing. Petra Kajnara a guvernéra Rotary International distriktu 2240 České a Slovenské republiky pro rok 2009/2010 Ing. Františka Ryneše.

V hlavním programu plesu nechyběly známé tváře českého šoubyznysu jako Marek Vašut, Tereza Kerndlová, Chantal Poullain, Jan Bendig, a tak byl pro všechny vytvořen nezapomenutelný příjemně strávený večer.

Ostravští a opavští rotariáni společně s Nadací OKD, generálním partnerem plesu firmou LR Health & Beauty systems Buksa & Partner, hlavními partnery plesu společnostmi Hochtief, Cemdest a Interdecor a řadou dalších partnerských firem podpořili významnou částkou Hipoterapeutické centrum Dětského ranče v Hlučíně, Ústav sociální péče pro tělesně postižené v Hrabyni a několik dalších charitativních projektů, a to celkovou částkou ve výši 620.000,- Kč. Více na stránkách Rotary Clubu Ostrava International.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…