Toen dirigent Otto Tausk genomineerd werd voor de Haarlemse Cultuurprijs "Olifant 2011" wilde Holland Symfonia iets bijzonders voor hem regelen. Elke genomineerde kreeg 10 minuten podiumtijd om te laten zien waarom juist hij de Olifant zou moeten winnen.
Speciaal voor Otto hebben vijf personen die dicht bij hem staan een videoboodschap ingesproken. Dieuwertje Blok is een goede vriendin van Otto en pleitbezorgster voor Holland Symfonia, Loes Luca heeft regelmatig met Otto en zijn orkest gewerkt, de kinderen van Otto willen natuurlijk dat hun vader wint en Valery Gergiev, één van de beste dirigenten ter wereld, is enkele jaren leermeester van Otto Tausk geweest en maakte tijd vrij om lovende woorden te spreken.
Geheel terecht heeft Otto Tausk de prijs op 30 mei 2011, in de kleine zaal van de Philharmonie in Haarlem, in ontvangst mogen nemen.