00:00
460
More
See all Show me
1. Acht Uur Overwerken voor het Goede Doel | Utrecht 2011
7 months ago
In acht uur tijd werken vijf teams – die bestaan uit vijf creatieven en een coach – aan verschillende opdrachten voor vijf goede doelen. De creatieve teams bedenken o.a. huisstijlen, communicatieplannen, websites, logo’s, merchandise, reclamecampagnes en andere direct toepasbare producten of concepten.

Het mes snijdt aan twee kanten
Goede doelen krijgen mooie gratis ontwerpen en goede ideeën; jonge creatieven kunnen de creatieve producten toevoegen aan hun portfolio én leveren een belangrijke bijdrage aan de maatschappij. Daarnaast doet iedereen tal van waardevolle contacten op. Voor de vertegenwoordigers van de goede doelen is er overigens een compleet verzorgd programma tijdens de avond en nacht, bestaande uit een lezing, workshop en begeleide discussie. Terugkomend thema daarbij: “Wat betekent het eigenlijk om een goed doel te zijn?”

In 2011 in elf steden!
In 2004 alleen in Groningen en anno 2011 in tien steden. Acht Uur Overwerken 2011 vindt op 25 maart plaats in Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Den Haag, Enschede, Groningen, Leeuwarden, Rotterdam, Tilburg en Utrecht.
This conversation is missing your voice. Take five seconds to join Vimeo or log in.

Advertisement

About this video

MP4
00:07:40
  • 640x360, 39MB
  • Uploaded Tue June 28, 2011
  • Please join or log in to download

Statistics

Date Plays Comments
Totals 79 0 0
Feb 23rd 0 0 0
Feb 22nd 1 0 0
Feb 21st 0 0 0
Feb 20th 0 0 0
Feb 19th 0 0 0
Feb 18th 0 0 0
Feb 17th 0 0 0