Се што можеше да се види беа насмеани лица кои уживаа во преполната дискотека, македонските модели, диско музиката, изненадувањата на Капетанот Морган и неговите Морганети и нашите објективи...

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…