21 - Фев - 2009, МЗТ Фон x Амак СП 88-86

Во дерби натпреварот од последното коло од регуларниот дел од сезоната, екипата на МЗТ Скопје минимално го совлада Амак СП со 88-86

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…