Małe Skrzyczne 1211 m n.p.m. – płaskie, niewybitne wypiętrzenie grzbietu łączącego Skrzyczne z Malinowską Skałą w Paśmie Baraniej Góry w Beskidzie Śląskim, a zarazem trzeci co do wysokości nazwany szczyt tej grupy górskiej.
Potężne północno-zachodnie ramię Małego Skrzycznego, na którym w górnej części rozciąga się Hala Skrzyczeńska, opada niżej ku dolinie Żylicy stokiem pokrytym licznymi polanami.
Północne, strome stoki góry, opadające ku dolinie Czyrnej, w latach 90. XX w. zostały całkowicie ogołocone z lasów. Do czasu odbudowy szaty roślinnej tereny te stały się dzięki temu w zimie jednym z nielicznych miejsc w polskich Beskidach z występującym zagrożeniem lawinowym.

"GAT - Dobra Strona Wypoczynku"

Parking: 10 zł
Karnet: 48 zł (Terminowy do 13:00)
Wyciągi: Wolne
Trasy: Kamieniste
Ocena: Skansen na 102!

Ten krótki montaż dedykuję małemu Jasiowi, który zaczął dobijać się do wrót naszego świata w trakcie kiedy jego ojciec Tomasz śmigał razem ze mną między tymi drzewami. Jak się później okazało Jasiu urodził się jako 1wszy niemowlak w Chrzanowie. Gratulujacje dla rodziców!

Sami sprawdźcie, że nie kłamię - przelom.pl/przelom-online/7120/CHRZANOW-Janek-pierwszym-noworocznym-bobasem/

To już drugie dziecko Tomka, ale tak na prawdę aktualnie ma on dwóch synów - Tymon i Jaś - oraz córkę, jej imię brzmi Puremag.eu

Thumb: Tomasz Dębiec

We Are Not Trying To Race Down The Hill!
hardkorniedisko.wordpress.com

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…