08 - Март - 2009, Фершпед Работнички x Амак СП 98-87

Охридскиот Амак СП го претрпе првиот пораз во овогодинешната Суперлига, откако на гостувањето во Скопје беше поразен од Ф.Работнички со 98-87.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…