“Hafıza Teknikleri Seti” animasyonlarla desteklenmiş, görüntülü video seti olarak çıktı. Teknikleri daha iyi anlayabilmeniz için bu setimizde 200’den fazla animasyon kullandık.
Mümkün olduğu kadar sizleri pratikte işe yaramayan teorik bilgilerle uğraştırmıyor ve hafıza eğitiminin pratik hayata bakan yönünü öğretiyoruz. Bazen bir hafıza eğitimi kitabını okursunuz, hem de okuduğunuz kitap hayli kalındır; ama kitabı bitirip kendi kendinize, “Ben ne öğrendim?” dediğinizde, hiçbir şey öğrenmediğinizi ve hayatınızda hiçbir değişiklik olmadığını fark edersiniz.
Hâlbuki bir eğitimin hayata bir aksi olmalı ve hayata renk katmalıdır. İşte bu yüzden, bizler bu eserde sizleri beynin yapısı, nöronlar, elipsler gibi pratikte hiçbir faydası olmayan teorik bilgilere muhatap etmeyeceğiz.
Hafıza Teknikleri Setimiz 12 video ders ve bir interaktif test programından oluşmaktadır. Artık tek yapmanız gereken videoları bilgisayarınıza indirmek ve dersleri seyrederek hafızanızın gücünü keşfetmektir. Demo filmini seyrederek setimiz hakkında fikir edinebilirsiniz.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…