Zimowa aura nie odpuszcza, a snowparki w Polsce lecą pełną parą. Nie inaczej jest też w Białce Tatrzańskiej, gdzie 18 lutego odbyła się "Bitwa o Białkę".
Zasady zawodów były proste. Forma open, plus kilkunastu zaproszonych zawodników, "walczących" o Best Triki na sześciu przeszkodach. ( na każdej przeszkodzie do zgarnięcia było 1000 PLN na 2 riderów ) Warunki w parku były wyśmienite, ponieważ jak za pewne wiecie, dwa wcześniejsze dni minęły spod znaku ciężkich opadów, z którymi bez problemu uporała się ekipa "Park Pirates"(facebook.com/TheParkPirates) zamieniając śnieżne zaspy w sztruks...
Zawody obstawione były naprawdę dobrze, a w snowparku pojawili się konkretni riderzy m.in. europejska reprezentacja ekipy Burton w składzie: Wojtek Pawlusiak, Ludwig Lejkner i ich ziomek ze Słowenii – Luca, cały team Stench, czyli Marcin Kordek, Maciek Przężak, Radim Hovad i Robert Butscher, reprezentacja Wolak Brothers : Jasiek i Tomek, pojawił się nawet francuz z europejskiego teamu Nidecker "Lolek", oczywiście nie zabrakło innych czołowych polskich zawodników, którzy wcale nie odstawali od zagranicznych gości, takich jak chociażby Paweł Guzik, Poras, Andrzej "Hajna" Gwiżdż, Jakub Szkaradek, Marek Rauba, Maciek Długosz, Adrian Smardz, Damian Gocał, czy Piotrek Tokarczyk.
Nie zabrakło muzyczki i grilla oraz dobrej atmosfery serwowanej przez ekipę, którą na co dzień możecie spotkać w Centrum Snowboardu Zyg Zak.

Blue Ball – Kuba Szkaradek, Wojtek Pawlusiak
Kink – Kuba Szkaradek, Marek Rauba
Trapez – Wojtek Pawlusiak, Lolek z Francji
Streetrail – Kuba Szkaradek, Marek Rauba
Daszek – Wojtek Pawlusiak, Marek Rauba
Line Skoczni – Adrian Smardz, Tomek Wolak

Zapraszamy do snowparku w Białce, wszelkie info o aktualnych warunkach, imprezach i wszystkim co związane z tym miejscem znajdziecie na facebook.com/BurtonSnowpark.

video: baz.fotolog.pl

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…