Најново на ТВ ТИКВЕШИЈА
Емисија посветена за лондонскиот фудбалски клуб - ЧЕЛСИ
Уредник: Дејан Милачески
Поддржано од: Официјален фан клуб на Челси
Официјална фејсбук страна: facebook.com/chelseafc.mk

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…