İzlediğin video, Touch'ın 6 Nisan'da yayınlanacak 4. bölümünden görüntüler içeriyor!

Heroes’un yapımcılarından Tim Kring’in yönettiği, 24 dizisinden tanıdığımız sayısız Emmy ve Altın Küre adaylığı bulunan Kiefer Sutherland’in başrolde olduğu merakla beklenen drama dizisi Touch Türkiye’de ilk kez Amerika’dan sadece 1 gün sonra Foxlife ekranlarında. Yeni bölümler her Cuma 21:10'da Foxlife'ta.

Bilimin spiritüellikle birleştiği, hepimizin görünmez bağlarla birbirimize bağlı olduğunu, her dokunuşun bir sonraki olayı tetiklediğini anlatan umut dolu bir drama...
Dizinin merkezinde yer alan MARTIN BOHM (Kiefer Sutherland, «24»), 11 yaşındaki otistik oğlu JAKE ile iletişim kurmaya çalışan dul bir babayı canlandırıyor. Sevgi dolu, zeki ve düşünceli Martin, dilsiz ve kendisine dokunulmasına asla izin vermeyen, duygularını belli etmeyen oğluna ulaşabilmek için her yolu deniyor. Jake (David Mazouz) ise kendini, kullanılmayan cep telefonlarını kurcalayarak ve bir takım rakamlar kullanarak, babasının dünyayı onun gözlerinden görmesini sağlamaya çalışıyor. Martin’in, oğlunun sahip olduğu bu yeteneği keşfetmesi ile her şey değişecektir. Jake, olayları kimsenin görmediği şekilde görerek birbirleriyle bağlantılarını kurabilen bir dahidir. Yani Jake aslında iletişim kuruyordur. Fakat kelimelerle değil, sayılarla. Şimdi Martin, bu sayılarla olayların anlamlarını ve birbirleriyle alakası olmayan insanların arasındaki bağlantıları çözmeye çalışıyor.

facebook.com/FoxlifeTurkiye
twitter.com/FoxlifeTurkiye
foxlife.com.tr/touch

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…