"SCAD - Serbest Düşüş" aktivitesi herhangi bir bağlantı olmadan 30 metreye yakın gerçek serbest düşüş tecrübesi yaşanmasını sağlar. "SCAD - Serbest Düşüş" sistemi TÜV güvenlik belgesine sahip olup, bu eşsiz deneyimi çok güvenli bir şekilde yaşamanızı sağlar. Serbest düşüş yaklaşık 3 saniye kadar sürmekte olup, benzer herhangi bir aktivite bu uzunlukta bağlantısız serbest düşüş deneyimi sunmamaktadır.

SCAD Sistemi'nde kullanılan "Triple Redundancy" sistemi sayesinde, her yedek sistemin de başka bir yedek sistemi vardır. SCAD Sistemi ile dünyada bugüne kadar ABD'den, Japonya'ya kadar ve Avrupa'nın birçok ülkesinde bir milyondan fazla kişi güvenli bir şekilde serbst düşüş heyecanına ortak olmuştur.

"SCAD Türkiye - Serbest Düşüş" operasyonları, 2005 yılından beri bünyesinde "Bungee Jumping Bosphorus" operasyonlarını da yürüten "YÜKSEK İŞLER" tarafından gerçekleştirilmektedir.

"SCAD Türkiye - Serbest Düşüş" etkinliklerinde, dilerseniz bu tecrübenizin HD çözünürlülükte montajlanmış videosuna da sahip olabilirsiniz.

scadturkiye.com
yuksekisler.com

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…