Spot autopromocyjny patrona medialnego koncertów Balkan Beat Box w Polsce - Czwórka Polskie Radio. Wygraj wejściówki na antenie Czwórki!
polskieradio.pl/10,Czworka
EN

Autopromo spot of the official media partner of BBB's shows in Poland - Czwórka, Channel 4 of the Polish National Radio.

BALKAN BEAT BOX
supporty:
JOINT VENTURE SOUND SYSTEM
WARSAW BALKAN MADNESS & RASTAMANIEK

26.10.2012 (piątek), godz. 20.00
Kraków, Studio
ul. Budryka 4
klubstudio.pl

27.10.2012 (sobota), godz. 20.00
Warszawa, Proxima
ul. Żwirki i Wigury 99
klubproxima.com.pl

bilety na każdy z koncertów:
77 PLN przedsprzedaż do 25.10.2012
87 PLN od 26.10.2012 i na miejscu przed koncertami
Przedsprzedaż: tiny.cc/eventim

Wydarzenie na facebook:
tiny.cc/FBevent

BALKAN BEAT BOX
(USA, Izrael)

Po zbudowaniu sobie silnej reputacji świetnymi występami na wielu polskich festiwalach, czołowa światowa gwiazda nowoczesnej sceny elektro-etnicznej, stały gość największych światowych festiwali, powraca do Polski na klubowe koncerty promujące ich najbardziej radykalny album „Give”.
Szykuje się prawdziwe święto dla fanów zaangażowanej tanecznej muzyki inspirowanej zarówno world, jak i hip-hopem, elektroniką czy rockiem.

Balkan Beat Box ma świeże spojrzenie na muzykę postrzeganą jako ciągły dialog kultur. Może ona przybierać formę zderzenia kultur i czasem w swojej naturze może być odbierana jako diaspora. Szybko stali się jedną z największych światowych gwiazd nowoczesnej sceny world music. Prezentowali swoją muzykę na największych festiwalach na świecie (m.in. Glastonbury czy Roskilde), zawsze spotykając się z dzikimi reakcjami i owacjami na stojąco.
Balkan Beat Box jak do tej pory kilkukrotnie wystąpił w Polsce. Pierwsza wizyta miała miejsce w czerwcu 2008, gdy zagrali piorunujący koncert na festiwalu Wroc-Love Summer Stage we Wrocławiu. Widowisko zostało powtórzone w lipcu 2009 dla 12.000 osób szczelnie wypełniających ulicę Szeroką na krakowskim Kazimierzu w ramach Festiwalu Kultury Żydowskiej. Koncert transmitowany był na żywo przez TVP Kultura.
W 2010 roku odwiedzili festiwal „Inne Brzmienia” na lubelskim Rynku a w sierpniu br. porwali do tańca publiczność poznańskiego Ethno Portu. Ich powrót do Polski z aż dwoma koncertami świadczy o ogromnym zainteresowaniu tym zespołem w Polsce.

balkanbeatbox.com

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…