
Kulturális Kreatívok
2 years ago
MOV
00:41:21
4 Related collections
| Date | Plays | Likes | Comments |
|---|---|---|---|
| Totals | 80K | 16 | 17 |
| Feb 14th | 25 | 0 | 0 |
| Feb 13th | 45 | 0 | 0 |
| Feb 12th | 45 | 0 | 0 |
| Feb 11th | 35 | 0 | 0 |
| Feb 10th | 40 | 0 | 0 |
| Feb 9th | 28 | 0 | 0 |
| Feb 8th | 43 | 0 | 0 |
-
Vimeo: About / Blog / Developers / Jobs /
Community Guidelines /
Help Center / Video School / Music Store / Site Map
/ Vimeo
or
-
Legal: TM + ©2012 Vimeo, LLC. All rights reserved. / Terms of Service / Privacy Statement / Copyright

Prev week
Nem hiába küzdesz - ha tegezhetlek egyáltalán. Az utolsó pillanatban vagyunk, mi, emberek, kik közül éppen a Kulturális Kreatívok képesek a Föld - maradékának megmentésére.
Ki így, ki úgy, ki pedig amúgy. Kinek mihez van tehetsége, késztetése, lehetősége (bár ez utóbbit MINDIG meg tudja teremteni az ember, míg él).
Jogos megérzésed a globalizáció "irányítói" kapcsán. Mert "ők" nem szeretik a kreatív embereket, ők a birkákat szeretik (Indiában a teve az az egyébként kedves állat, "ki" max 20 parancsot képes megtanulni, de ahhoz is min 120-as "IQ" szükséges.)
A fehér kultúrában - kiváltképp nálunk, Mo-n - birkának nevezhető a tömeg (mass), ki megy a tv-dobozában látottak után, eszi a műanyag kaját, issza az ihatatlan palackos vizet, veszi a plazma-dobozt, etc.
És úgy hal meg (megy a tiló alá), hogy valójában még az állati szintet sem bírta elérni! Mert képtelen arra, melyre a macska igen: Megszüli kölkeit, szoptatja, tanítja ÉLNI, túlélni. S ha úgy ítéli meg, kölkei már mindent tudnak, elmarja magától - nincs több anyatej!
Mit csinálnak a birkák? Majd-mindent kölkeik feneke alá dug, aztán csodálkozik, hogy a 30-at is elhagyó kölke életképtelen. Túlélésre végképp képtelen!
Sok sikert "szerény eszközeidhez" és küzdelmedhez. Magam is ezt teszem. Firmányosan. Mert NEM meghalni kell a csatamezőn, hanem túlélni kell. S a fejem NEM azért van a nyakamon, hogy "ne essen be az eső", hanem azért, hogy gondolkozzak. Kreatívan.
Magányosan? No, erről szó sincs! Hiszem (mert tapasztaltam, sokszor), "véletlenül" találkoznak azok az emberek, kik NEM a birkák. Véletlenek márpedig nincsenek, legfönnebb okát nem tudjuk. Naés?
Csókok, é
Sajna a filmet nem tudom megnézni, csak akadozva nem tölt be. Nincs internetem csak feltültős, de hétvégén olyan helyen leszek, ahol lesz komolyabb.
Már korábban érett, de most hozzá is kezdtünk egy kimondottan változni/változtatni próbáló embereknek szóló közösségi oldal építésébe a Szívesség Közösségen belül.
Hogy megimerjük, megtaláljuk, jobban megértsük egymást, a világot, így magunkat.
A domain is megvan: egyseg.net (még nincs rajta semmi)
Folyik erről egy beszélgetés az ÖRÖMhírADÓ oldalon, szeretettel várunk véleményeket: oromhirado.net/node/105/
: )
Barátsággal,
Joós István
szivesseg.net
Többször is megnéztem a filmet, a hosszabb verziót is. A jó Isten áldását kívánom az életedre és minden kulturális kreatívéra sok szeretettel: ANi.
Indítottunk pár KK témájú webhelyet (klubok, szavazások, fórumtémák) valamint feltettük IDE néhány cikk címét is:
kulturaliskreativok.ide-oda.hu/
Köszönettel várjuk IDE további linkjeitek beküldését is...
info rólunk –› halozat.szivesseg.net
üdv,
istván
viktorsethy.eoldal.hu/
hermetic.com/bey/taz_cont.html
► Idővel jó lenne letölthetővé tenni ezt az anyagot is, mert sokaknak nincs netjük de van dvd lejátszójuk és nyitottak az újra.
► Össze kellene fogni és ki kellen találni valamit, az ellen hogy a kalákát ne tilthassák, mert ez nonszensz. Van erre valami lehetőség szerintetek?
Szerintem titeket érdekelnének a spirituális videók itt: vimeo.com/channels/megvilagosodas .
Még egyszer nagyon Köszönöm a videót!