Kliknij tutaj i dowiedz się jak można wyliczyć odpis na zapasy lub odpis na należności handlowe.

Zobacz też:
24ivalue.pl/module/zapasy/
24ivalue.pl/module/naleznosci/

Film:
"Odpis na zapasy i odpis na należności – jak liczyć?
Tworzenie odpisu na zapasy lub należności wymaga weryfikacji szacunków. najczęściej jednak jej nie dokonujemy, ponieważ nie mamy pomysłu, jak to zrobić. Niestety, jest to nieprawidłowe podejście i jeśli tak robimy, jak najszybciej powinniśmy to zmienić.
24iValue zweryfikuje Twoje obliczenia – i to w przeciągu kilkunastu minut (około 20). Wystarczy, że wcześniej przygotujesz zestawienie obrotów i sald oraz raport na temat wartości zalegających zapasów – jeśli dokonujesz odpisu na zapasy – lub należności przeterminowanych – jeżeli odpis dotyczy należności.
Nie musisz dłużej zastanawiać się nad alternatywnym sposobem sprawdzenia Twoich wyliczeń. Wystarczy skorzystać z pomocy 24iValue, którego działanie opiera się na wypróbowanych technikach audytorskich.
Aplikacja to pierwszy taki system, który prowadzi Cię za rękę, nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a podawane przez Ciebie informacje to niezbędne minimum.
Nie obawiaj się o bezpieczeństwo danych – pomysłodawcą jest biegły rewident, który doskonale zdaje sobie sprawę, czym jest poufność danych. Aplikacja, korzystając z wysokiej klasy serwerów, szyfrowanych połączeń, certyfikatu wiarygodności – zadba o zachowanie Twojej tajemnicy zawodowej.
Zaoszczędź swój czas, ale jednocześnie zweryfikuj poprawność swoich wyliczeń i uwolnij sprawozdanie finansowe od ryzyka istotnych błędów dzięki 24iValue!"

Ekspercki System dla księgowych - myśli i działa, jak tradycyjny ekspert finansowo-księgowy. Tylko z tym systemem jak ekspert obliczysz podatek odroczony, CIT, przepływy pieniężne, rezerwy na odprawy, leasing finansowy, odpisy na aktywa, nawet jeśli nie wiele wiesz na temat tych obszarów.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…