NZOZ Euro-Medica oraz NZOZ Euro-Diagnostyka są prywatnymi, nowoczesnymi i profesjonalnymi ośrodkami realizującymi świadczenia medyczne z zakresu diagnostyki obrazowej, rehabilitacji medycznej oraz specjalistycznych porad lekarskich.

Ośrodki dysponują nowoczesnym sprzętem pozwalającym na wykonywanie szerokiej gamy badań diagnostycznych oraz wysokiej jakości sprzętem rehabilitacyjnym.
Czym się zajmujemy

Głównym obszarem działalności diagnostyki medycznej Euro-Clinic jest rezonans magnetyczny, rentgen oraz badania USG. Interpretacja wyników badań jest przeprowadzana przez doświadczony zespół specjalistów radiologów.

Kolejnym obszarem działalności naszej kliniki jest rehabilitacja, która prowadzona jest w oparciu o najnowsze trendy naukowe z Polski i ze świata. Zespół fizjoterapeutów Euro-Clinic to doskonale wyszkolona kadra, która specjalizuje się w leczeniu i rehabilitacji pacjentów po porodach, operacjach ortopedycznych, przy schorzeniach kręgosłupa oraz innych chorobach narządu ruchu.

Ostatnim obszarem działalności są specjalistyczne poradnie lekarskie, w których przyjmują wysokiej klasy lekarze specjaliści z dziedziny neurologii, neurochirurgii, reumatologii, rehabilitacji, ortopedii, nefrologii, endokrynologii, medycyny pracy, chorób wewnętrznych oraz leczenia osteoporozy.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…