LOMA z o.o. powstała z doświadczenia i pasji jej założycieli; Osoby które na co dzień - od 25 lat - rozwiązują wszelkie problemy związane z zarządzaniem innovacyjnymi urządzeniami technologicznymi.

Do naszych atutów możemy zaliczyś przede wszystkim systemy przeładunkowe do transportu wewnętrznego produktów przemysłowych jak ròwnież automatyke przemysłową.

Projektujemy i wykonujemy całe linie przeładunku materiałòw, działalność podstawowa
która na przestrzeni lat, w celu zaspokojenia potrzeb klientów, doprowadziła do rozwoju niezależnych branż.

Nasa wysoce wykwalificowany personel, sprzęt komputerowy i oprogramowanie jest w stanie - począwszy od konkretnych potrzeb klienta - zbadać i rozwiązać wszystkie problemy związane z automatyzacją w celu otrzymania automatycznych linii o wysokiej wydajności i niezawodności.

Linie przeładunku materiałòw mogą być wyposażone w instalacje do podnoszenia, przenoszenia i obracania, naszej produkcji. Nasze warsztaty wyposażone są w CAD-CAM, frezarki, tokarki CNC, systemy do procesu tlenowo-paliwowego CNC, stosowane zarówno w procesy produkcji seryjnej jak i w niewielkich ilościach.

Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy są zdolni do realizacji dużych ilości produktu wysokiej jakości w krótkim czasie realizowanych na podstawie projektòw.

Nasza filozofia ma na celu stworzenie korzystnego partnerstwa z klientami, aby wspólnie zrealizować dostosowany produkt, który jest zawsze najlepszym rozwiązaniem i ktòry na przestrzeni lat może stanowić prawdziwy wzòr, tak jak to miało miejsce w przypadku lideròw na rynku, takich jak FIAT, FPT Powertrain, Iveco, Ferrari, Maserati,
Magneti Marelli, oraz innych naszych klientów.

Projektujemy i realizujemy wszystko z pragnieniem tworzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Uniwersalność, lekkość, antysejsmiczność, wytrzymałości a nawet wygląd naszych konstrukcji, maksymalizacja powierzchni użytkowej i eleganckie kształty, to wszystko z maksymalną niezawodność i szybkością realizacji w najlepszej cenie. LOMA z o.o. pracujemy z pasją, dla Twojego sukcesu.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…