Šiaurės šalių muzikos ciklas „Norden Wave" pirmajame savo renginyje pristato atlikėjus iš Danijos, Švedijos ir Lietuvos.

RANGLEKLODS kūryba laviruoja tarp gyvos ir elektroninės muzikos visatų. Debiutinis albumas „Beekeeper" kartais „nuneša" atgal link tokių atlikėjų kaip David Bowie ir The Doors, kartais -- į priekį, projektuojamą tokių kaip James Holden ar The Field. Techno, trip hop, IDM ir daugelis kitų stilių organiškai susilieja RANGLEKLODS kūryboje.

Ieškau ir siekiu išraiškos, kuri iš esmės surištų kartu visus garsus," - sako RANGLEKLODS lyderis, Karališkosios Danijos muzikos akademijos Elektroninės muzikos magistras, Esben'as Andersen'as.

Pernai grupė daug koncertavo Europoje, apšildė savo tautiečius WhoMadeWho jų pavasarinio turo metu, pasirodė „Spot", „The Great Escape", „Roskilde", „Iceland Airwaves", „Dockville" ir kituose festivaliuose.

Rangleklods „Young and Dumb" video - youtu.be/Rwe4HdXatMI

Tuo tarpu švedai SILVERARKEN -- tarsi nenušlifuotas Stokholmo alternatyvinės scenos deimantas. Pagrindinis tik 2012 m. pavasarį susibūrusių bendraminčių tikslas -- priversti žmones nelaukti rytdienos ir šokti šiandien. Ironišką nuotaiką spinduliuojančio „pasidaryk pats" lo-fi funk kolektyvo pasirodymai primena '80-ųjų šokių aikšteles, kuriose skambėjo Fojė, Kardiofono ir Kino įrašai.

Pirmasis 6 muzikantų grupės demo įrašas buvo bematant išgraibstytas, o šiuo metu SILVERARKEN įrašinėja debiutinį albumą. Jis turėtų pasirodyti netrukus po švedų koncerto Vilniuje.

Silverarken „Ghost in the Backseat" video - youtu.be/pbj8q4rRVPM

2006-aisiais GOLDEN PARAZYTH tapo Lietuvos elektroninės muzikos metų atradimu ir nuo to laiko ėjo tik pirmyn. Kiekviename pasirodyme iki paskutinio prakaito lašo atsiduodantys, GOLDEN PARAZYTH „Norden Wave" koncertui ruošia specialią programą.

Golden Parazyth „Godspeed" video - youtu.be/kOMMsLSHF78

Tarpus tarp gyvų pasirodymų užpildys dydžėjus Seasonslater. Paslaptingų renginių organizatorius bei egzotiškos muzikos kolekcionierius iš Vilniaus, savo fonoteką nuolat papildantis įrašų parduotuvėse ir turguose nuo San Francisko iki Burkina Faso.

Dj Seasonslater blogas - surfthroughrockcountry.tumblr.com/

Renginio vizualizacija rūpinsis Vj Eatyourwork.

Bilietus platina TIKETA:
tiketa.lt/norden_wave_gyvai__rangleklods_ir_silverarken_38787

Muzika: Rangleklods - Young And Dumb [Home EP]

Video: Video staliai + Keek facebook.com/videostaliai + keek.lt

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…