carloslorenzorubio.com

ŚLUB ALEX &NURIA
23 czerwca przypadł w upalny dzień. Nie był to jednak typowy letni dzień, kiedy słońce nie pozwala oddychać. Powietrze było ciepłe, jak wiosną. Był to dzień ślubu Alexa i Nurii, którzy zdecydowali się zawrzeć małżeństwo w La Alberca, 80 kilometrów od Salamanki, jednym z najpiękniejszych miejsc pobliskiego łańcucha górskiego. W ten sam weekend odbywały się w naszym regionie mistrzostwa kolarskie i okazało się, że nasze drogi zbiegły się z kolarskimi. Niestety nasze spotkanie z kolarzami utrudniło nam znacznie dojazd do miejsca gdzie miał odbyć się ślub, olbrzymiego kompleksu hotelarskiego La Abadía de los Templarios usytuowanego w rezerwacie przyrody Parque Natural de las Batuecas. Choć jest to miejsce dobrze nam znane, ponieważ mieliśmy przyjemność pracować tam przy okazji innych ślubów, ten dzień wydał nam się specjalny, inny, magiczny. Może miało na to wpływ światło przedostające się między gałęziami drzew, może dekoracja lub atmosfera szczęścia i spokoju jaką się oddychało…

Nuria, panna młoda, wyglądała zjawiskowo w swojej koronkowej sukni, pięknym welonie vintage i oryginalnych butac. Z uśmiechem, którym zarażała wszystkich obecnych i który przyciągał wzrok. Alex, pan młody, czekał na nią przy ołtarzu i nie mógł oderwać od niej wzroku. Jego oczy błyszczały uczuciem i te wszystkie emocje staraliśmy się wiernie oddać nagrywając video.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z najbardziej romantycznych i intymnych ślubów cywilnych w naszej karierze. Krewni i przyjaciele państwa młodych czytali opowiastki, podzielili się z zaproszonymi gośćmi wieloma anegdotami, historyjkami i refleksjami, które skłoniły obecnych do śmiechu i do płaczu (niektórych bardziej niż innych).

W przypadku takich ślubów, jak Alexa i Nurii, cieszy nas, że możemy nagrywać przy użyciu dwóch kamer i w obecności specjalisty od dźwięku, tak by nie umknął nam żaden szczegół. Choć oznacza to dla nas znacznie więcej godzin montażu, wybierania interesujących nas planów, muzyki…wszystko po to żeby osiągnąć odpowiedni rytm filmu i opowiedzieć historię jednego z najszczęśliwszych dni w życiu dwójki ludzi.

carloslorenzorubio.com

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…