FT-80 must spordikell - pulsikell.ee
Sportimine, see ei ole lihtsalt lõbus ajaviide vaid see hoiab sind ka tervena. Polar FT-80 must kellaga treenides ei pea sa enam kunagi mõistatama. FT-80 must näitab jooksvalt sinu treeningu mõju: rasvapõletust ja üldfüüsilise vormi paranemist.

Kiireim ja lihtsaim viis parandada oma füüsilist vormi ja võtta oma treeningutest maksimumi on Polar FT-80 must 2013 abil. FT-80 must omaduste hulgas on näiteks: näed kohe peale treeningut kella displeilt kokkuvõtet oma treeningust ja saad alati usaldusväärset tagasisidet oma füüsilise vormi arengu kohta POLARFT80COLORS Polar FT-80 must karbis on Polar WearLink®+ vööandur ja Polar FT-80 must treeningkompuuter .

Enne Polar FT-80 must pulsikellaga treeningute alustamist, sisesta oma sünniaeg ja sugu. Enne FT-80 must pulsikellaga treeningute alustamist, soovitame me eelnevalt läbida arstliku kontrolli ja välja selgitada oma keha stressitaluvus piir.

Enne treeningute alustamist Polar FT-80 must pulsikellaga, palun loe hoolikalt kasutusjuhendit ja parimate tulemuste saavutamiseks: sea kummipaela pikkus nii, et see oleks ümber tihedalt, kuid mugavalt ja FT-80 must pulsikellaga saad valida oma treeningute eesmärki ja saada selle järgi vastavaid juhendeid, vailge:\u2022 Improve fitness, kui eesmärgiks on oma praeguse kardiovaskulaarse (hõlmab südant ja veresooni) võimekuse parandamine ja sul on võimalik regulaarselt treenida.\u2022 Maximize fitness, kui eesmärgiks on maksimaalselt tõsta oma praegust kardiovaskulaarse võimekuse taset ja sa olete treeninud regulaarselt vähemalt 10-12 nädala jooksul ning treenimine peaaegu iga päev pole sinu jaoks probleem.. Sa saad jälgida igat detaili oma treeningu kohta kella ekraanilt. Näiteks: aktiveerides treeningprogrammi, näitab FT-80 must sulle iga tsooni nädalast eesmärki ja tegelikku treeningaega ja Polar FT-80 must kuvab ekraanil optimaalse treeningu efektiivsuse rasvapõletuseks ja üldfüüsilise vormi parandamiseks. Pärast iga kasutuskorda loputa kummipaela korralikult jooksva vee all.

Küsimused ja vastused Polar FT-80 must pulsikella kohta. K: Kuidas ma saaksin oma FT-80 must eluiga võimalikult pikana hoida? V: Hoia oma treeningkompuuter puhtana. Puhasta õrna seebilahusega ja kuivatage käterätikuga. Ära kunagi kasuta alkoholi ega abrasiivseid materjale (terasvill või puhastuskemikaalid). Hoia randmevastuvõtjat jahedas ja kuivas kohas. K: Kuidas hoolitseda oma FT-80 must eest? V: Pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest ja loputa kummipaela korralikult jooksva vee all. K: Miks pean pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest? V: Et maksimeerida patarei tööiga. Soojus ja niiskus võivad hoida elektroodid aktiveerituna ja see kulutab patareisi.

Polar FT-80 must ja kõik teised Polar südamemonitorid leiad meie e-poest pulsikell.ee. Osta oma isiklik Polar FT-80 must pulsikell juba täna pulsikell.ee e-poest ja treeni veel efektiivsemalt. Paljud spordisõbrad on leidnud meie e-poest pulsikell.ee omale asendamatu abilise, tule ja leia ka endale sobilik!

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…