galerise.com
Sadece Özel Tasarım Modern Kanvas Tablo

Kanvas tabloda çağdaş sanat

Galerise.com, çağdaş sanatı seven herkesin evinde ya da iş yerlerinde kullanılmak üzere başka hiçbir yerde bulunmayan özel tasarım modern kanvas (canvas) tablolar üreten yeni bir soluktur. Misyonu, iç mimariye değer katan çağdaş tasarımlarla hayatı daha değerli kılmaktır.

Başka hiçbir yerde yok

Satışa sunulan özel tasarım kanvas (canvas) tabloların dünyadaki satış hakkı yalnızca Galerise.com'a aittir. Bu yüzden her tablo %100 orijinal, özel ve özgün tasarımlardan oluşmaktadır.

Sadece özel tasarım kanvas (canvas) tablolar

Galerise.com ünlü ressamların reprodüksiyonlarını ya da imaj bankalarının görsellerini doğrudan tablo haline getirmez. Sadece kendi bünyesindeki grafik tasarımcı ve fotoğrafcıların işlerinden oluşan özel ve özgün tasarımların satışını gerçekleştirmektedir. Her biri adeta bir koleksiyonun parçası olan özel bir tarzın eseridir. Bu yüzden kanvas (canvas) tablo sayısı bir galerideki gibi azdır.

Yüksek üretim kalitesi

Galerise.com sunduğu özel tasarım kanvas (canvas) tabloların üretiminde de yüksek kaliteyi garanti eder. Tabloların yapımında sadece 400 gr %100 pamuklu 'art canvas' kullanılır. Kasnaklarını sadece fırınlanmış ahşaplardan üretir. Böylece kasnaklar kesinlikle eğilmez. Galerise.com ürettiği kanvas (canvas) tabloların kolayca temizlenebilmesi ve renklerinin solmaması için koruyucu ipek vernik uygulaması gerçekleştirir. Yüksek üretim kalitesi Galerise.com için olmazsa olmazdır.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…