FT 40 Woman pulsikell - pulsikell.ee
Enamus inimesi armastavad sportimist. Polar FT 40 Woman pulsikellaga on treenimine veelgi lõbusam ja rahuldust pakkuv. FT 40 Woman salvestab ja kuvab treeningu ajal südame löögisageduse ja muud andmed ja sa saad jälgida igat etappi oma treeningust.

Kiireim ja lihtsaim viis parandada oma füüsilist vormi ja võtta oma treeningutest maksimumi on Polar FT 40 Woman 2013 abil. FT 40 Woman omaduste hulgas on näiteks: kanna vööandurit ja rihma südamelöökide mõõtmiseks ja näed kohe peale treeningut kella displeilt kokkuvõtet oma treeningust . FT 40 Woman on saadaval erinevate värvidega, valida saab musta ja valge vahel. Polar FT 40 Woman pulsikella ostmisel, leiate pakendist Polar FT 40 Woman treeningkompuuter ja Polar WearLink®+ vööandur .

Enne Polar FT 40 Woman pulsikella kasutusele võtmist, siseta palun oma andmed, et kell saaks arvutada sinu treeningu efektiivsust.. Konsulteerige arstiga enne tõsisema spordiga tegelema hakkamist, vältimaks terviseriske.

Enne treeninguid sisesta oma andmed, et FT 40 Woman saaks tulemusi mõõta ja näidata sinu treeningu efektiivsust. Parimate tulemuste saavutamiseks: veendu, et märjad elektroodid on kindlalt vastu nahka ja niisuta korralikult jooksva vee all kummipaela elektroodide ala, enne rihma peale panemist. Polar FT 40 Woman pulsikellaga omad sa täielikku kontrolli oma keha üle ja saad jälgida treeningu efektiivsust. Näiteks: FT 40 Woman ekraanilt saad jälgida kalorikulu ja saad ka jälgida, millal võid koormust tõsta, et kalorikulu suurendada ja FT 40 Woman ekraanilt saad jälgida oma treeningu kulgu. Pese kummipaela pesumasinas alati peale kõrge kloorisisaldusega basseinivees kasutamist.

Tihedamini esitatud küsimused. K: Kuidas ma saaksin oma FT 40 Woman eluiga võimalikult pikana hoida? V: Hoia oma treeningkompuuter puhtana. Puhasta õrna seebilahusega ja kuivatage käterätikuga. Ära kunagi kasuta alkoholi ega abrasiivseid materjale (terasvill või puhastuskemikaalid). Hoia randmevastuvõtjat jahedas ja kuivas kohas. K: Kuidas hoolitseda oma FT 40 Woman eest? V: Pärast iga kasutuskorda eemalda vööanduri saatja kummipaela küljest ja loputa kummipaela korralikult jooksva vee all. K: Kuidas ma saaksin teada oma hetke füüsilist võimekust? V: Et õigesti treenida ja oma edusamme jälgida, on oluline teada oma hetke kehalise võimekuse taset. Polar Fitness Test on lihtne ja kiire meetod oma kardiovaskulaarse võimekuse ja aeroobse suutlikkuse kindlakstegemiseks.

Kontrolli FT 40 Woman ja teiste Polar pulsikellade saadavust meie e-poest pulsikell.ee. Alusta oma füüsilise vormi parandamisega juba täna ja muretse oma isiklik Polar FT 40 Woman meie e-poest pulsikell.ee. Polar FT 40 Woman pulsikella tellimine meie e-poest pulsikell.ee on kiire ja lihtne.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…