BANG! powraca w letniej odsłonie, w letniej siedzie klubu 1500m2 (500 m od klubu, nad brzegiem Wisły). Na tej edycji pojawi się Daedelus – gwiazda nowoczesnej muzyki elektronicznej z USA., która od kilkunastu lat nagrywa dla takich wytwórni jak Ninja Tune, Warp Rec., czy Brainfeeder. Muzyk, który na scenie wygląda jak XIX wieczny dandys, jest jedną z najbardziej oryginalnych postaci na scenie klubowej. Znany jest też ze spektakularnego show i improwizacji przy użyciu instrumentu zwanego Monome.

Wraz z nim na Bang wystąpią: Kwazar (Gagarin Studio/RBMA) – dj, producent i promotor, absolwent Red Bull Music Academy z Barcelony 2008 r., Buszkers (U Know Me Rec.) - członek kolektywu JuNouMi Crew związanego z wytwórnią U Know Me Rec., a także gospodarze Bang czyli Jick Magger oraz ze swoim wizualnym projektem – Osmo.

Będzie to pierwsza edycja BANG! pod gołym niebem - w niesamowitej przestrzeni nowego klubu ekipy 1500m2 nad Wisłą. Samo miejsce to idealne tło dla edycji BANG! na której brzmieć będzie trudna do sklasyfikowania muzyka wybitnego amerykańskiego artysty Daedelus, która łączy elektronikę z hip hopem, muzykę basową z techno, czy IDM z house. Występujący pod tym pseudonimem Alfred Darlington jest klasycznie wykształconym kontrabasistą i klarnecistą, znanym jednak głównie jako producent i wykonawca związany ze sceną elektroniczną. Na koncie ma pokaźną ilość solowych wydawnictw, m.in. 12 albumów a współpracował m.in. z Flying Lotus, Nosaj Thing, MF Doom, Prefuse 73 czy Madlib.

BANG! odbywa się kilka razy w roku, w największych miastach Polski. W jedną noc łączy muzykę i sztuki wizualne. Na poprzednich edycjach wystąpili m.in.: Hudson Mohawke, Gesaffelstein, Kavinsky, czy Busy P.
Zobacz:
vimeo.com/bangmusic)vimeo.com/bangmusic
facebook.com/bangpoland

WSTĘP WOLNY.

video credits: graphic design, music, video editing by Osmo (facebook.com/osmoproductions)

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…