Той факт, що Ви зараз читаєте цей текст говорить про одне - у Вас попереду свято! Писати тут про те, що влаштую Вам незабутнє, неповторне і чарівне свято за « на диво невеликі» гроші-банально! Навіщо пусті і сухі слова?

Так вже склалося, що мені в житті доводилося займатися різними цікавими роботами і отримувати дивовижний досвід у різних сферах людської діяльності. Так я прийшов у сферу шоу-бізнесу і до роботи ведучого. Головне, що завжди для мене було і є правилом № 1 - це робити свою роботу краще за всіх.

Саме прагнення створювати істинно яскраві події привело мене до створення своєї івент-агенції з постійно оновлюваною базою ресторанів, артистів, ведучих, музикантів, фотографів, відеооператорів, дизайнерів і флористів. Я збираю навколо себе молодих, талановитих і неординарних людей, які є повноцінною командою для реалізації найсміливіших проектів.

І все таки, ведучий - це не робота, а частина цікавого і насиченого життя людини, стан свідомості в якому вона відчуває як саме зробити захід приємним і цікавим для всіх присутніх. Не потрібен пафос, потрібна ЛЮДИНА з душею і світлом всередині, зі знанням як все це застосувати на практиці! Якщо Ви хочете побачити на своєму святі здорову, щасливу людину, що наповнює Вас і Ваших гостей енергією гарного настрою, то Ви хочете побачити Максима Di Dенко!

Встигнете забронювати на Ваше свято мене - організація заходу безкоштовно) Адже позбавити Вас від клопоту координації заходу, кухні, музикантів, традицій, зустрічі артистів, фото-відео операторів, піротехніків - це саме те заняття, яким Вам найменше варто забивати собі голову в день найважливішого свята в житті!

З повагою,
Максим Di Dенко
P.S. Оберіть ведучого правильно - для себе!

facebook.com/maxim.didenko.77
tel: +380506174705

Монтаж: Ігор Марків
Якість контроль та Стилізація: Степан Опришко

2013 © familytree.com.ua {emotional production}

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…