FB event >>> facebook.com/events/592342614141809/

Podczas imprezy będzie miało miejsce tatuowanie na żywo. Tatuowac będą Leszek Studziński i Dawid Dudek ze studia tattoo.slupsk.pl. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sztuką tatuażu oraz osoby, które chciałyby zobaczyc jak wygląda taki zabieg na żywo oraz dowiedziec się czegoś więcej o sztuce kolorowania skóry. Jeśli artystom wystarczy czasu wytatuują również osoby z publiczności które wyrażą chęc przeniesienia na skóre jednego z przygotowanych przez nich projektów. Jest to również doskonała okazja dla osób rozważających zrobienie sobie tatuażu, aby porozmawiac z fachowcami w tej dziedzinie, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz rozwieją wątpliwości.

Wśród uczestników wylosujemy dwie osoby, które otrzymają voucher na kwotę 300 złotych do wykorzystania w tattoo.slupsk.pl.

.
Jeśli chodzi o oprawę muzyczną imprezy to odwiedzi nas tego wieczoru poznański kolektyw dj’ski SV8 Takeover. Jak mawiają o sobie SV8 to model statku kosmicznego, którym od kilku lat podróżuje trzech poznańskich didżei – Aniou, Miami UFO Tour i Cpt. Mirelli. Gdy wsiadają na pokład i łączą swoje siły za sterami zawsze można spodziewać się bezkompromisowych miksów. Paliwem pojazdu są traki obciążone basem z przyszłości, traki z pogranicza techno, house i garage.

Wszystko to za jedyne dziesięć złotych, które przeznaczymy na akcję „Siła dla Chmiela” .

Tattoo: 17:0022:00
Party: 21:00 – do późna

21.09.2013

Zapraszamy !!!

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…