Muusikal „Boyband“ on lugu poistebänd Freedomi loomisest ning teekonnast edetabelite tippu. Algselt mänedžeri poolt kokku pandud viieliikmelisest bändist luuakse ideaalne popprodukt, millelt oodatakse miljonite kokkuajamist. Elu poistebändi liikmena on küll täis tüdrukute imetlust, kontserte hullunud fännidele, fotosessioone ja teleesinemisi, ent ühtlasi ka pikki kontserttuure, elu hotellides ning eraldatust perekonnast. Peagi tekivad poiste vahel vastuolud, mis seavad ansambli tulevikuperspektiivid kahtluse alla. Eesmärk on aga enam kui ambitsioonikas – anda kontsert Londoni Wembley staadionil!

Muusikali sündmustikku saadavad populaarsed hitid Backstreet Boysi, Take Thati, N'SYNCi jt poistebändide repertuaarist.

Autor Peter Quilter, tõlkijad Stina Dvinjaninov ja Ketlin Ruukel, lavastaja Andres Dvinjaninov (külalisena), kunstnik Riina Degtjarenko (külalisena Eesti Draamateatrist), valguskunstnik Margus Vaigur, valguskunstniku assistent Karmen Tellisaar, videokujundaja Argo Valdmaa, koreograaf Märt Agu (külalisena), repetiitor Ingrid Jasmin (külalisena), muusikajuht Feliks Kütt, lauluõpetaja Ester Murrand (külalisena).
Osades Koit Toome (külalisena), Sten Karpov, Priit Loog, Tambet Seling, Bert Raudsep, Indrek Taalmaa, Ireen Kennik, Ahti Puudersell, Kaili Viidas ja Grete Elviste

Esietendus 25. veebruaril 2012 Endla teatri Suures saalis.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…