Ardian Hoxha, djali i Remzi Hoxhës ngritë zërin kundër injorimit që Sali Berisha po i bën në gjetjen e eshtrave të Remziut. Edhe ish-zyrtari i lartë i SHIK-ut Ilir Kumbaro gjendet në arrati dhe kërkohet nga të gjithë ata që e njohin që të informojnë familjen e Ardianit nëse kanë ndonjë informacion rreth tij.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…