AVUSTURYA ÜNİVERSİTELERİ
Viyana
● Viyana Üniversitesi
● Viyana Tıp Üniversitesi
● Viyana Teknik Üniversitesi
● Viyana Ekonomi Üniversitesi
● Viyana Veterinerlik Üniversitesi
● Viyana Ziraat Üniversitesi
● Viyana Güzel Sanatlar Üniversitesi
● Viyana Uygulamalı Sanatlar Üniversitesi
,● Viyana Müzik ve Gösteri Sanatları Üniversitesi
Linz
● Linz Johannes Kepler Üniversitesi
Salzburg
● Salzburg Üniversitesi
Graz
● Graz Üniversitesi
Leoben
● Leoben Üniversitesi
İnnsbruck
●Innsbruck Üniversitesi
Klagenfurt
● Klagenfurt Üniversitesi

Anadolu Yurtdışı Eğitim ->Konya Şube -> ayed.com.tr/sube/8-konya-subesi

Anadolu Yurtdışı Eğitim ->Hatay Şube -> ayed.com.tr/sube/19-hatay-subesi

Anadolu Yurtdışı Eğitim ->Diyarbakır Şube -> ayed.com.tr/sube/12-diyarbakir-subesi

Anadolu Yurtdışı Eğitim ->Siirt Şube -> ayed.com.tr/sube/13-siirt-subesi

Anadolu Yurtdışı Eğitim ->Bulgaristan-Plovdiv Şube -> ayed.com.tr/sube/15-bulgaristan---plovdiv-ofis

Anadolu Yurtdışı Eğitim ->Bulgaristan-Sofya Şube -> ayed.com.tr/sube/16-bulgaristan---sofya-ofis

Anadolu Yurtdışı Eğitim ->Makedonya-Üsküp Şube -> ayed.com.tr/sube/17-makedonya---uskup-ofis

Bulgaristan-Üniversiteler-haber-genel bilgiler-evraklar-sorular-ucretler-galeri

Bulgaristan ‘da Eğitim - Bulgaristan Üniversiteleri ! Plovdiv Tıp Üniversitesi -->BİLGİBİLGİBİLGİBİLGİBİLGİBİLGİBİLGİBİLGİBİLGİ ayed.com.tr/universite/16-sofya-uluslararasi-ekonomi-universitesi-

Bulgaristan ‘da Eğitim - Sofya Maden ve Jeoloji Üniversitesi ->ayed.com.tr/universite/15-sofya-maden-ve-jeoloji-universitesi

Bulgaristan ‘da Eğitim - Sofya Yeni Bulgaristan Üniversitesi-> ayed.com.tr/universite/17-sofya-yeni-bulgaristan-universitesi

Bulgaristan ‘da Eğitim - Sofya Ormancılık Teknik Üniversitesi --> http://ayed.com.tr/universite/19-sofya-ormancilik-teknik-universitesi

Bulgaristan ‘da Eğitim - Sofya Kimya Teknolojileri ve Metalurji Üniversitesi-> ayed.com.tr/universite/18-sofya-kimya-teknolojileri-ve-metalurji-universitesi

Bulgaristan ‘da Eğitim - Sofya Sanat Akademisi --> ayed.com.tr/universite/20-sofya-sanat-akademisi

Bulgaristan ‘da Eğitim - Sofya Spor Akademisi -->ayed.com.tr/universite/21-sofya-spor-akademisi

Bulgaristan ‘da Eğitim - Pleven Tıp Üniversitesi --> ayed.com.tr/universite/22-pleven-tip-universitesi

Bulgaristan ‘da Eğitim - Stara Zagora Trakya Üniversitesi --> ayed.com.tr/universite/45-stara-zagora-trakya-universitesi-

Bulgaristan ‘da Eğitim - Varna Tıp Üniversitesi-->http:// ayed.com.tr/universite/49-varna-tip-universitesi

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…