Güdül Esnaflarında Adnan Şahin, Ak Parti Adayı Hava Yıldırım’ı Destekleyelim Dedi !..

Öncelikle hemşehrilerini selamlayan Adnan Şahin, şöyle konuştu:
Güdül de esnaflık yapıyorum. Ayrıca 15 senedir belediye meclis üyeliğinde bulunuyorum. Daha evvelinde de encümenlik de yaptım. Memleketim için elimden gelen her hizmete koştum. Bunları Güdül halkı biliyor. Şu sıralarda, yerel seçim dönemindeyiz. Ak Parti adayı da Hava Yıldırım oldu. Başbakanımız, Hava Hanımı uygun gördü. Dolayısıyla bacımız Başbakanımızın bize emaneti oldu. Başbakan da bizde destek veriyoruz. Hava Hanım, başbakanımızın velinimetidir. Memleketimiz için başbakanımızın ve bizim adayımıza sahip çıkıyoruz.
İnşallah bundan sonra Güdül'ümüze çok güzel hizmetler yapılacağına gönülden inanıyoruz. Güdül de çok göç verdik. Büyük şehirlere göçler oldu. Güdül de iş sahaları olmadığından dolayı bu göçleri yaşadık. Biz bu duruma nasıl engel oluruz diye çalışıyoruz. Gidenlerin geri gelmesi için projeler geliştiriyoruz. Hizmet etmeye çalışıyoruz.
İnşallah, sıcak su termal tesislerini yapacağız. Eski başkanımız Sayın Hüseyin Erdoğan sayesinde sondaj çalışmaları yaptık. 360 m derine indik. Ama imkansızlıklardan dolayı biz bunu tamamına erdiremedik. İnşallah büyük şehire bağlanınca ki Melih Gökcek de bunun sözünü verdi, bu projeleri yerine getireceğiz. Çağa Beldemizde de termal yatırımlar oldu ve beldenin çehresi değişti. İnşallah Güdül'de de termal yatırımlar olacak. Güdülün çehresi de iyice değişecek. Kaplıcalar, oteller, devre mülkler yapılacak. Nüfusumuza da ciddi katkısı olacak bu projelerin ve yatırımların.
MTA'dan, İller Bankasın'dan jeofizik mühendisleri geldi ölçümler yaptırdık. 800 m de 80 derece sıcak suyun olduğunu bize beyan ettiler. Raporlar elimizde. Ayrıca Karaçamur mevkisinde sodamız vardı. Bu suyumuzu da ölçtürdük ve 22 mineral bulundu. Bu özellik dünyada bir Canada'da varmış bir de Güdülümüz de var. İnşallah bu sayede dünyaya sesimizi duyuracağız.
Birde Sorgun'da büyük bir göletimiz var. Buraları da turizme açacağız. Sağlık merkezleri ve otellerin kurulmasının büyük katkısı olacaktır. Güdül henüz bakir bir bölgedir. Buralarda büyük çalışmalar yapılacağına dair Melih Bey de söz verdi. Destekleyeceğine söz verdi.
Tüm Güdüllülerin bu nimetlerden yararlanabilmemiz için Hava Hanıma destek vermesi lazım. Bu fırsat ele geçmez. Bu fırsatı kaçırmamamız lazım. Güdülü hep beraber ileri taşımamız lazım.
Gençlerimiz işsiz, bizler bu gençlerimize nasıl iş imkanları sağlarız diye uğraşıyoruz. Bizler gelecek nesilleri düşünüyoruz. Bir kişinin değil herkesin söz sahibi olduğu bir Güdül istiyoruz. Güdül büyük olsun herkesin olsun hepimizin olsun. Bizi şucu bucu diye ayırmıyoruz. En iyi ve hayırlı olan hizmeti arıyoruz.
Sayın hemşehrilerim, sizlerden tek ricam, Hava Yıldırım'a destek verelim. Bütün Güdül olarak el birliği yaparak Güdülümüzü şahlandıralım İnşallah. Güdülü'ün adını, bırak Ankara'yı dünyaya duyuralım. Memleketini seven memleketine sahip çıksın. Nüfusumuz eskisi gibi olsun. Gidenler geri gelsin.
Sevgili arkadaşlar daha diyeceğim çok şey var. Ama şimdilik bu kadar yeter. Teşekkür ederim, saygılar sunarım.
Güdüllüyü Başımızın Üzerinde Tacı Edelim !..
Adnan Şahin
Metehan Ceylan'a teşekkürler...

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…