Tábory TAPAZA jsou spojením tradičních a moderních táborů, které se svým osvědčeným týmem vedoucích s šestiletou táborovou praxí tvoří nezapomenutelných 10 prázdninových dní.

Nejen pro menší děti, ale i dospívající teenagery je připraven široký výběr aktivit a zaměření spolu s profesionálním zábavným programem. Nabízíme výběr z devíti typů táborů, včetně letošní absolutní novinky „FLEXI tábor", kde si přímo na táboře mohou účastníci poskládat program přesně podle svých představ.

Navíc nabízíme několik doplňkových aktivit, jako jsou: návštěva největšího lanového centra v ČR -- Tarzánie, výlet do Aquaparku, motokáry atd.

Ubytování v chatkách, dostačující sociální zázemí, bohatá a pestrá strava, celodenní pitný režim a profesionální zdravotní péče jsou pro nás samozřejmostí.

Zkrátka nezáleží na tom, kolik ti je let, jestli jsi holka nebo kluk. Na našem táboře si vybereš program přesně podle sebe, užiješ si ty nejlepší prázdninové dny, poznáš spoustu nových kamarádů a odvezeš si nezapomenutelné zážitky.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Velký výběr aktivit, prověření vedoucí, profesionální program, zábavné show, souteže, celotáborová hra, výlety a spousta nových kamarádů - to všechno jsou tábory TAPAZA v Kunčicích pod Ondřejníkem.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Video a střih: HGS Studio - Tomáš Hochgesandt,
Kontakt: facebook.com/tomas.hochgesandt?fref=ts

Hudba: Alesso vs. One Republic - If I Lose Myself (Danny Olson & Jose C. Intro Edit)

Agentura TAPAZA: taborytapaza.cz

Taneční skupina JUST US: just-us.cz

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…