Merhaba sevgili dostlar;
3 yılı aşkın süredir tasavvuf müziği alanında faaliyet göstermekteyiz.Piyasadaki klasikleşmiş tasavvuf müziği formatını Doğu'nun klasizmi ve Batı'nın modern altyapısıyla birleştirerek yeni bir soluk haline getirdik.Ve 'Modern Sûfi Müzik' adıyla kendimize özgü müzik tarzımızı oluşturduk.

Formatımız içerik olarak, insanlığın kutsal metinlerinden hareketle, unutulmaya yüz tutmuş sevgi, aşk, adalet ve merhamet gibi temaları işlemekte olup en genel anlamıyla insanın ve evrenin bir yaratıcı güce yaslanması gereksinimlerinden beslenmektedir.

Modern insan ve toplumların kültür ve sanat yaşamlarında genel olarak ıskaladığı inanç boyutunu işlediğimiz formatımızla dinleyici tarafında da geleneksel form ve sunumlardan farklı bir biçimde algılanacağını düşünüyoruz.

Türkiye'nin dört bir yanında çoğunluğunu kendi güfte ve bestelerimizin oluşturduğu sayısız organizasyon ve konserlerde bulunduk.Halende müzik alanındaki çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz

Çalışmalarımız farklı kişiler ve gruplar tarafından olumlu tepkiler alacağı kanaatindeyiz. Dinleyicilerimiz eserlerimizden birinde muhakkak kendi iç dünyasıyla ilgili duygularını hissedecek ve düşüncelerini bulacaktır. Çalışmalarımızı yakından takip eden ve desteklerini bizlerden esirgemeyen değerli dost ve arkadaşlarımızın beğenileri doğru yolda ilerlediğimizin bir göstergesidir. Değerli desteklerinizi bekliyoruz. İlginizden dolayı teşekkür ederiz

:::::::Grup Ufuk::::::
İbrahim|Furkan|İkbâl

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…