Kjo vizitë në familjen e rapsodit popullor SALI MANI u bë nga ekipi i AA Vision për ta nderuar figurën e SALI MANIT i cili nuk është më në mesin tonë.
SALI MANI krijoi gati gjysëm shekulli dhe njihet si rapsodi më i veçantë në kombin shqiptar. Ai u këndoi të gjitha trojeve shqiptare dhe me vargjet e tij sillte historine, respektin, kushtrimin dhe dashurine pë popullin shqiptarë dhe për lirinë.
Për më shumë se kush ishte SALI MANI flasin gruaja e tij FETI MANI, vajza BESIANA MANI si dhe nipi NOAH (BETIMI).
Kjo vizitë u bë në TROY, MI në shtëpinë ku SALI MANI i kaloi vitet e fundit të jetës së tij.

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…