MAUI.EE Windsurfing

 1. Tegelikult mul polegi sõnu, sest nii hea oli : ) Pidid olema liinid ja hommikul täis-offshore ja kalda all tuulevaikus ja hea SUP'i ilm, kuid selleks ajaks, kui lõpuks metsa seest mere äärde jõudsime, puhus juba õigest suunast 4.2-le ja mingeid õigeid liine polnud. Hülgehall oli ja sadas sellist erilist sügise alguse nõelteravat vihma - sellist, mis krabistab jope kapuutsi peal ja näo peal ka, aga mille käes märjaks ei saa. Ja siis vees muutus kõik. Vast mingi poole tunniga oli päike väljas ja kõigi näod muidugi ka naerul.

  # vimeo.com/108383877 Uploaded 196 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode
 2. : ) See on kõigile nina-video sõpradele ja headele kaasaelajatele. Pühapäeval, Väänas, seal panga all tuuletus lainenurgas, otse lohevõistluse ajal ; )

  # vimeo.com/107597471 Uploaded 112 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode
 3. Perfektsed lained olid Väänas, aga veidi liiga vähe tuult. Üllatus, mis? ; ) Ja ikkagi marudalt on vaja sellist põõsast Väänasse ja Ristnasse ka, mille alla sokutada hea suur veivikas, et oleks kohe võtta, kui lainetab ja tuult napib. Kes teeb ära?

  # vimeo.com/107394361 Uploaded 182 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode
 4. Had such a good day at Ristna yesterday. Arguably one of the best days ever. But I deleted a scene after a scene and at the end... nothing remained. The quality control is too strong hahahhaaaa. Anyway, today the bigger waves are still 5.1 meters (measured by Northern Baltic Proper), but the wind shifted to West, that is about the only wind direction that does not work in Ristna, so we found another spot nearby to have some fun. I have such a bad memory and cannot forward loop any more hahaha : )

  # vimeo.com/107331927 Uploaded 91 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode
 5. Tuult muidugi eriti ei olnud, aga SUPi ja purjega on igatahes mõnusam, kui selle mõlaga ; )

  No wind but waves were OK. Didn't dare to go out with the wave board and selected SUP instead. Fringe feels utterly sweet. Hope the wind plays ball tomorrow.

  # vimeo.com/107153051 Uploaded 356 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode

MAUI.EE Windsurfing

maui.ee Plus

Windsurfing videos by MAUI.EE

Browse This Channel

Shout Box

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels. Channels