# vimeo.com/54661837 Uploaded 97 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode

Follow

Art.43 WSDTS Kraków

Art.43 TV Plus

Salezjański ruch Art. 43, stawia sobie za cel głoszenie Ewangelii poprzez środki masowego przekazu. Założony przez młodych Salezjanów w Krakowie w 2007r. Skupia obecnie Salezjanów i wolontariuszy salezjańskich w Polsce i nie tylko. Grupy Art 43 pracują


+ More

Salezjański ruch Art. 43, stawia sobie za cel głoszenie Ewangelii poprzez środki masowego przekazu. Założony przez młodych Salezjanów w Krakowie w 2007r. Skupia obecnie Salezjanów i wolontariuszy salezjańskich w Polsce i nie tylko. Grupy Art 43 pracują obecnie w Krakowie, Lądzie, Pile, oraz w Ghanie. Nazwa naszego ruchu wywodzi się z Artykułu 43 Salezjańskich Konstytucji: ,,Pracujemy w dziedzinie przekazu społecznego. Jest to szczególne pole działania, które należy do priorytetowych zadań apostolskich posłannictwa salezjańskiego. Nasz Założyciel wyczuwał doniosłość tej szkoły dla mas, która tworzy kulturę i upowszechnia wzorce życia, dlatego zaangażował się w oryginalne przedsięwzięcia apostolskie, aby bronić i podtrzymywać wiarę ludu. Za jego przykładem uznajemy za dary Boże wielkie możliwości, jakie przekaz społeczny stwarza dla wychowania i ewangelizacji.”
Przedstawiamy Państwu kanał naszej internetowej telewizji, gdzie możecie zobaczyć dotychczasowe owoce naszej pracy. Są to filmy za równo amatorskie jak i profesjonalne. Przestawiają działalność Salezjanów Księdza Bosco, wolontariuszy i innych członków rodziny salezjańskiej w kraju i na misjach.


Roman Sikoń SDB

Browse This Channel

Shout Box

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels. Channels