Dönüm Noktası

Joined
Ankara, Turkey

User Stats

Profile Images

User Bio

Ankara'nın en son ihtiyacı olan şey, yeni bir reklam ajansı. O nedenle gelin biz size biraz entegre pazarlama iletişiminden söz edelim.

Bugünlerde herkes farklılaşmanın, algıda ayrışmanın, üstünlüğü ele geçirmenin peşinde. Bunun bir yolu yok mu? Tabii ki var. Değer yaratmak!

Dönüm Noktası olarak yaptığımız işi böyle tanımlıyoruz. Şirketler, kurumlar, hizmetler, ürünler, fikirler ya da kişiler için, başarıya giden yolda kritik rol oynayan, ölçümlenebilir sonuçlar doğuran, yerel ve ulusal stratejik pazarlama iletişimi çözümleri üretiyor, bu yolla değer yaratıyoruz.

Firmaların, hizmetlerin, ürünlerin, fikirlerin veya kişilerin hayat seyrini, özenle seçilmiş sözcüklerden meydana gelmiş bir cümleye benzetebiliriz. Şirketler, kurumlar, hizmetler, ürünler, fikirler yahut kişiler... Onlar da tıpkı cümleler gibi doğar, büyür, olgunlaşır ve bir gün ölür. Sanılanın aksine, ölümsüz değildirler.

Mümkün olduğunca sağlıklı ve uzun yaşamak hepsinin hayalidir. Fakat esas önemli olan o ömre ne kadar değer sığdırdıklarıdır. Bir ömre sığdırılan bu değerlerin ardından yitip gittikten sonra yaptıkları, kattıklarıyla “Helal olsun!” dedirtebilmeleridir.

Her bir firma, kurum, hizmet, ürün, fikir yahut kişi; paydaşlarına faydalı olacak bir şeyler söylemek iddiasıyla yola çıkar. Fakat ne acıdır ki, kimileri ancak kısa cümleler kurar. Kimileriyse destanlar yazar!

Destan, kaside veya nazire.. Ne yazarsanız yazın, hikayenizin içinde dönüm noktalarına ihtiyacınız olacak. Bu dönüm noktaları sayesinde uzun cümleler kuracak, değer yaratacaksınız.

DÖNÜM NOKTASI | Uzun Cümleler Kurar

External Links

Following

  1. akustikhane