FikirbazZenger Plus

Joined
İstanbul

User Stats

Profile Images

User Bio

Dijital reklam ajansı olarak hizmet veren Fikirbazzenger; reklam kampanyaları ile etkinlik yönetiminde yaratıcı konsept ve içerik üretiminin yanı sıra, prodüksiyon hizmetleri, inovatif teknoloji ve etkileşim çözümleri ile farklılık yaratmayı hedeflemektedir.
Fikirbazzenger, in-house ekip ve ekipmanlar ile, brief aşamasından saha uygulamasına kadar olan tüm sürecin çözümünü ve yönetimini üstlenmektedir.
Farklı disiplinlerden TVC, sosyal medya uygulamaları, viral etki, uluslararası uydu yayınları, yazılım geliştirme, interaktif engagement tools gibi taleplere kendi bünyesinde çözüm bulabilen ajansımız, bu özelliği ile sektörün sayılı firmalarındandır.
Sunum danışmanlığı hizmeti verdiği markalar için içerik tasarlayan ajansımız, sunum içeriğini zenginleştirmek için en yeni teknolojileri kullanmaktadır.
Markaların kampanya haritası ve tasarımlarını planlarken, tüketici iletişimi ve doğrudan pazarlama yöntemlerinin tümünü kullanan Fikirbazzenger, birlikte yol aldığı müşterilerine her zaman ekonomik olmasının yanı sıra benzersiz tasarımlarla butik bir hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

External Links