LIVE CONCERTS

Billy Barman
V novembri 2013 kapela vydala svoj druhý štúdiový album Modrý jazyk. Nahrávka so singlami Strmá voda, Ľudožrút a Traja pozbierala množstvo priaznivých recenzií na Slovensku aj v ČR. Barmani na turné predstavia svoju novú koncertnú šou zloženú z rýchlejších aj pomalších piesní z nového albumu, pričom nebudú chýbať ani najznámejšie songy z debutového albumu Noční jazdci ako Introvert či Cigánska. Kapela sľubuje v setliste aj jedno špeciálne prekvapenie!

Walter Schnitzelsson
Kapela, ktorá pôvodne fungovala ako two man band, odštartovala nanovo v decembri 2011 v zložení Jozef Rezník, Jakub Joštiak a Miroslav Michale. Po kladne prijatom trojpiesňovom EP Mother vyšiel minulý rok vo vydavateľstve Slnko records debut Fever s titulným singlom This Night’s Fever. Kapela získala 4 nominácie na Radio_Head Awards Rádia_FM – album roka, singel roka, koncertná kapela roka a nováčik roka.

Bad Karma Boy
Kapela okolo gitaristu skupiny Para a producenta Juraja Marikoviča alias Medveďa vydala minulý rok svoj eponymný debut vo vydavateľstve Slnko records. Nahrávka získala priaznivé recenzie a single Zima a Predmestie sa objavili sa v rotácii Rádia_FM. Trio dopĺňajú klávesistka Adela Tihláriková a bubeník Peter Hrabě.

Na koncertoch budú v predaji aj CD, LP a merchandising všetkých kapiel.

Line-up:
20:00 – Walter Schnitzelsson
21:00 – Billy Barman
22:30 – Bad Karma Boy
23:30 – After

j vimeo.com/99013038

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…