7DPRO [Canon EOS 5D Mark II]

Moto Project Freedom to długofalowy pomysł na przygodę i poznawanie świata z perspektywy motocykla. Każdą z przygód dokumentować będziemy w formie reportażu filmowo-fotograficznego.

W tym roku, na przełomie sierpnia i września chcemy wyruszyć na wyprawę w poszukiwaniu znaczenia słowa "wolność" (stąd nazwa projektu). Tam gdzie chcemy jechać to słowo ma szczególne znaczenie. W naszych planach są:
Ukraina, Rosja, Czeczenia, Gruzja, Azerbejdżan, Iran, Turcja, Bułgaria, Rumunia.

Dla nas tą wolnością jest podróżowanie motocyklem, spontaniczne "ucieczki" z wyznaczonych tras, przeprawy przez bezdroża, poszukiwanie bezpośrednich, często zaskakujących spotkań z ludźmi i odnajdywanie niezwykłych i malowniczych miejsc.

Obecnie jesteśmy na etapie planowania wyprawy oraz zbierania informacji o interesującym nas regionie. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i tematy, które warto by było odnaleźć na trasie wyprawy i zawrzeć w filmie.

Poszukujemy również patronów i sponsorów wyprawy.

Ekipa:

Jarek "Szabla" Szablewski - na co dzień psychoterapeuta, szkoleniowiec oraz wokalista zespołu Muhu Island. Przygodę na dwóch kołach rozpoczął jako 13 latek objeżdżając Dolny Śląsk na rowerze Wigry 3. Od pewnego czasu szuka wrażeń w siodle motocykla. Interesuje się filmem i fotografią. Organizator projektu filmowego On/off dla młodzieży, dźwiękowiec w filmie "Wszystko płynie".

Grzegorz "Greg" Ruzik - absolwent łódzkiej filmówki, operator kamery, montażysta, człowiek filmu ;)
Były kolarz, warszawski kurier rowerowy, ortodoksyjny wyznawca jednośladów.

Tomasz "Johnny" Mielcarz - absolwent łódzkiej filmówki, operator kamery, fotograf, człowiek telewizji ;)
Pasjonat żeglarstwa, płetwonurek i wiecznie spragniony piękna wrażliwiec.

Kontakt: motoprojectfreedom@gmail.com
facebook.com/Moto.Project.Freedom

j vimeo.com/64000041

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…