Visual/Special FX

FB event >>> facebook.com/events/305917369523840/
Poster>>> sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/254980_492747667432901_655982325_n.jpg
more at mpleczynski.com

A więc dzieje się. Mityczna data coraz bliżej. Z większą lub mniejszą dokładnością, okres ten został przepowiedziany w wielu różnych kulturach, na różnych kontynentach, na różnej przestrzeni czasu. Prawda czy fałsz? Na pewno rozbudza wyobraźnię. Dla jednych to koniec, dla drugich początek. Jak będzie naprawdę? Ja pewny jestem tylko jednego. Jeśli jakaś potężna burza na słońcu nam nie przeszkodzi, tego dnia serwujem
y wam konkretny masaż wnętrzności i rozdajemy skrzydła do dalekich lotów w rytm szamańskich brzmień. RAZOR REKTA z Londynu i silna lokalna reprezentacja, zapewnią wam dawkę solidnego, mrocznego i korzennego dubstep'u. Nagłośnienie takie jak zawsze - najlepsze, bas dmucha! Na mikrofonie nad publiką po raz drugi zapanuje Wuzet. Każdy kto bywał na tym cyklu i zna klimaty, zdaje sobie sprawę jak mistyczna i psychodeliczna jest to muzyka. Aby dopełnić obrazu, drugą sceną we fraktalno-spiralnym stylu zawładnią klimaty psytrance. O ucztę dla reszty zmysłów, na głównej scenie tradycyjnie zadba SUPREME28, na drugiej zaś FRACTAL FOREST.

MAIN STAGE:

DJ's:
RAZOR REKTA
FALLOUT
GRABADUB
MIELONY

MC: WUZET
VJ: SUPREME 28

PSYTRANCE STAGE:

DJ's:
TRACER
LUNATIX
REMIQUE
GRAPHIC

FLUORO DEKO: FRACAL FOREST

RAZOR REKTA
Kolega z piaskownicy artysty, który już gościł na NBO, kryjącego się pod pseudonimem V.I.V.E.K. Związany z załogą pod dowództwem SILKIE'go i QUEST'a - ANTI SOCIAL ENTERTAINMENT, z którą zjeździł i wymasował większość kontynentów. Jego korzenie tkwią głęboko w muzyce garage, już w 2002 prowadził swoją autorską audycję na falach DELIGHT FM, z którą następnie można go było usłyszeć gościnnie również na falach BBC 1XTRA, RINSE FM i innych. Rezydent OUTLOOK FESTIVAL. Swoje produkcje wydaje w jednej z najstarszych i najbardziej zasłużonych dla rozwoju dubstepu wytwórni - CHESTPLATE, pod wodzą DJ DISTANCE. Jego numery promują i grają na żywo takie postacie jak np. MALA i YOUNGSTA. Wszystko co najlepsze dla was!

RAZOR REKTA obiecał nagrać specjalny promo mix z okazji NEW BASS ORDER, zapoznacie się z nim już wkrótce!

Słowa od niego:
"...have heard lots about the EDM industry in Poland, especially Dubstep - so much positive feedback and will be an honour to represent NBO and throw down some bass for the chest....."

WUZET
Pozytywny wariat i sceniczny zbrodniarz i morderca. Według wielu najlepszy MC na 140bpm wśród polskojęzycznych zawodników. Jego dusza to grime a serce hip-hop. Członek załogi DOBREBITY.PL
Aktualnie pracuje nad solowym albumem, ostatnio razem z AURICOM'em popełnił DZIECI BASU MIXTAPE. Hałas!

FALLOUT
Najmłodszy członek załogi ICTUS.PL. Jako DJ, często serwuje niskie, inteligentne basy, przestrzenne połamańce oraz wszystko co może wprowadzić odbiorcę w trans. Entuzjasta dźwięku, kształcony muzyk. Powołoał do życia projekt SINUS ACADEMY. Na NBO premierowo zaprezentuje swój świeży mixtape, złożony wyłącznie z własnych produkcji. Jeszcze będzie o nim głośno!

GRABADUB
Pomysłodawca NEW BASS ORDER. Jako DJ jeden z pionierów polskiej sceny dubstep i jeden z najbardziej wytrwałych promotorów tej muzyki w naszym kraju. Często słyszy słowa typu: "ja w sumie nie lubię dubstepu, ale to co grasz mi się podoba", wtedy się śmieje. Gra klasykę gatunku, głównie z winyli, posilając się zdobytymi na swojej drodze nie wydanymi nigdy i nigdzie rodzynkami, od wielu pierwszoligowych producentów.

MIELONY
Miłośnik głębokiego basu prosto z winylowej płyty. Entuzjasta polskich produkcji i przedsięwzięć. Wielki fan NEW BASS ORDER. Kolekcjoner winyli. Siedzi dniami i nocami szlifując selekcję specjalnie na tę okazję. To jego drugi występ na NBO - znając już możliwości tego soundsystemu, ma zamiar wykorzystać go w 100%.

facebook.com/NewBass0rder
elasticartists.net/artist/razor-rekta
dobrebity.pl/
sinusacademy.wordpress.com/
myspace.com/saikotune
myspace.com/graphic_synapsy

BRAMKA: 20 PLN (na pokrycie kosztów DJ's)
OTWARCIE: 22:00 (główna scena start 22:30)

j vimeo.com/54960753

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…