Gurudwara Yoga Merkezi

Joined
Küçükyalı, Istanbul

User Stats

Profile Images

User Bio

FELSEFEMİZ

Felsefemiz her bireyin bütünsel bir varlık olarak var olduğu inancına dayanır. Bütünsel varlık uyumlu bir zihin, beden ve ruh' dan oluşur, bu nedenledir ki Mükemmel Sağlık sadece sağlıklı bir zihin ve beden ile elde edilebilir, bu da o kişinin ruhsal yolunu bulması için altın bir köprü görevini görür.

Ruhsal aydınlanmaya ulaşılacak birden fazla yol olduğunu bildiğimizden, beklentisiz varoluşa inanma yolunda bulunacak her türlü inancı kabul ederiz.

Ancak biz sadece ruhsal çeşitliliğe önem vermekle kalmayıp, aşk, sevgi, barış, affedicilik, özgüven, sorumluluk ve özveriyi de destekliyoruz.

Bizce bu değerler; bireysel yollar farklılaşsa bile, Yeni Bir Hayat'a ve dolayısı ile hakikate ulaşmakta doğal dengeyi ve tanrısal bağlantıyı kurmamızı sağlarlar.

Yaşamın gizeminde, tüm potansiyelinin ortaya çıkması için sonsuz sabır ve dikkat vardır. Tek, tek bireylerin rıza içinde katkı ve destekleri olmasa, onlar olmaksızın yeni bir hayat bütünlük içinde var olamaz. Evrim hep ileriyedir ama nerden geldiğini bilir ve hiçbir şey kaybolmaz.

Spiritüel bir yaşam sürmeyi amaçlayan, yeni insanın kendine sorduğu ilk soru :

"Yaşamın gizemi kendini benim ile ifade edecek bir yol bulmuş. Bu nedenle buradayım. Acaba bu amaca uygun hareket ediyor muyum?" olmalı.

MİSYONUMUZ

Bizim misyonumuz, Holistik evren tarafından oluşturulan ve bizim tarafımızdan geliştirilip yayılan bütüncül zihin, beden ve ruh programını oluşturan Alternatif Hayat Dersleri'ni mümkün olan en fazla kişiye yardımsever, itinalı ve sevgi dolu bir şekilde ulaştırmaktır.

Misyon dememizin amaç ve vaat karışımı olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden misyonumuza günün 24 saati, haftanın 7 günü ve yılın 52 haftası bağlı kalıyoruz.

External Links

Following

  1. Gurudwara Yoga Merkezi