Learn English for the Future

Joined
Vancouver / Canada

User Stats

Profile Images

User Bio

Hakkımızda

Bilindiği gibi yabancı dilin önemi günden güne artarken, öğrencilerin okul hayatından sonra yazacakları CV’lerde veya dolduracakları iş başvuru formlarında İngilizceyi eklemeleri hem kişiye büyük bir özgüven katacak hem de şirketlerin insan kaynağı seçiminde önemli rol oynayacaktır.

İngilizce dünyada en çok konuşulan öncü dillerden biridir. Bu yüzden İngilizceyi doğru ve yerinde öğrenmek çok önem...lidir. Ülkemizin ticaret hacmine baktığımızda, turizm potansiyeline baktığımızda İngilizcenin her yerde gerekli ve geçerli olduğunu çok rahatlıkla görebilmekteyiz.

Bunun yanı sıra Avrupa Birliği konusunda önemli beklentilerimizin olduğu bilinen bir gerçektir. Bu konuda yaşanacak olumlu bir gelişmede hem İngilizce hem de diğer bilinen yabancı diller büyük önem kazanacaktır.

LEF Eğitim Danışmanlığı işte bu beklentiler ve gereklilikleri göz önünde bulundurarak sizleri İngilizce öğrenmenin kalbi olan Kanada’da İngilizce eğitimi almaya davet ediyor. Bu konuda diğer eğitim acentelerinden farkımız, sizlerin Kanada'da alacağı eğitim süresince yanınızda olmamız, Kanada'da yaşıyor olmamız, istediğiniz an bize ulaşabilmeniz ve sorunlarınızı anında çözebilmemizdir.

Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizin kaldıkları ülkede karşılaşabileceği eğitim, konaklama, yaşadığı yere alışma ve kültürel iletişim konularındaki sorunları biliyoruz. LEF Eğitim Danışmanlığı olarak Kanada’da eğitim almanız durumunda acentemizin Kanada’da olmasından dolayı bu sorunlarınızı yüz yüze yardım desteği ile çözüme kavuşturulacaktır.

Kanada'da dil okullarına, üniversitelere ve diploma programlarına öğrenci yerleştiren LEF Eğitim Danışmanlığı, Kanada'nın önde gelen üniversiteleri, dil okulları ve kolejleriyle çalışmaktadır.

LEF Eğitim Danışmanlığı, temsilcisi olduğu tüm eğitim kurumlarını titizlikle seçerken çalıştığı kurumların yetkili yerler tarafından akredite olmuş, uzun yılların bilgi birikimine ve deneyimine sahip olmasına da özellikle dikkat etmektedir.

Verdiği danışmanlık hizmetinin kalitesiyle de rakiplerinden ayrılan LEF Eğitim Danışmanlığı, her öğrencinin akademik başarısını, kariyer hedeflerini ve ekonomik durumunu göz önünde bulundurularak özel olarak değerlendirmeye almaktadır. Öğrenciye en uygun programa başvurusu yapılırken eğitim süresince ücretsiz destek alması sağlanmaktadır.

Eğitim Kadromuz Kimdir?

Uzun yıllar Kanada’da yaşayıp , İngilizce öğretmenliği yapan eğitim kadromuz aynı zamanda bu ülkedeki İngilizce okullarında üniversite eğitimi yapmış ve Türkçeye tamamen hakim olan bir kadrodur. Türkiye’de yurtdışı eğitimi veren kuruluşlar size sadece bilgi vermekten öteye gitmezken, LEF Eğitim Danışmanlığı size Kanada’da hem bilgi paylaşımı, hem yüz yüze rehberlik yaparak daha rahat İngilizce öğrenmenizi sağlayacaktır.

Lef Eğitim Danışmanlığı’nın en büyük farkı o ülkede yaşayan yani eğitimini alacağınız ülkede yaşayan insanların oluşturduğu bir kuruluş olmasıdır.

External Links