pocoloco Plus

Joined
Poznań, Poland

User Stats

Profile Images

User Bio

Poco Loco zrodziło się z pasji. Pasji do zwiedzania świata, odkrywania unikalnych miejsc, próbowania egzotycznych potraw, przemieszczania się wysoko w górę i głęboko w dół. Pasji do poznawania ludzi, eksploracji dzikich obszarów i wnikania w inne kultury. Pasji do podróżowania.

Tylko pasja nie wystarczy, żeby robić coś profesjonalnie. Do tego trzeba dołożyć pięć lat Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie, liczne stypendia zagraniczne, wieloletnie doświadczenia przewodnickie, miesiące na praktykach i pracy w biurach podróży, hotelach i hostelach w kilku krajach. No i oczywiście podróż dookoła świata. Wtedy można myśleć o organizowaniu podróży i pobytu innym.

Tak właśnie powstało Poco Loco, czyli zespół młodych ludzi, którzy pasję, edukację i doświadczenie zamieniają w pracę. Wierzymy, że życie polega na spełnianiu marzeń. Swoich i cudzych.

Zapraszamy zatem do naszego hostelu lub razem z nami na wyjazd w dowolne miejsce w Polsce i na świecie. Przygotuj się tylko, że jesteśmy „un poco loco”, szaleni, ale tylko trochę;)

External Links