swis-shop.cz PRO

Joined
Ústí nad Labem

User Stats

Profile Images

User Bio

SWIS-SHOP.CZ ONLINE SKATESHOP A SNOWBOARDSHOP

SWIS-SHOP.cz jsme jeden z největších a nejstarších internetových obchodů v ČR. Eshopu dala vzniknout tehdy desetiletá tradice kamenného shopu. SWIS-SHOP.cz nabízí přes 190 corových značek z celého světa. Nabízíme produkty od známých výrobců jako jsou Burton, LIB Technologies, GNU, Dakine, DC, DVS, Lakai, Fallen, Forum, Foursquare, Fox, Horsefeathers, Matix, Nikita, Nixon, Quiksilver, Roxy, Special Blend, Spitfire, Vans, Volcom, Analog, RED, ANON, Dainese, Eina, DVS, Independent, GoPro a mnoho dalších. V široké nabídce zboží naleznete veškerou snowboardowou výbavu, od snowboardů nejnovějších technologií až po klapky na uši, vše pro skate, surf a související corové sporty, obuv a oblečení pro sport i do ulic, pro ty nejnáročnější z vás ty nejlepší kousky aktuálních kolekcí. Náš shop je maximálně přehledný, nechce Vás rušit od klidného nakupování přílišnou reklamou. Dle libosti lze vybírat zboží v jednotlivých kategoriích či podle značek, dále lze zboží třídit dle velikostí či ceny.

S Vaším prvním nákupem automaticky získáte základní pětiprocentní slevu. Jistě Vás potěší i drobné dárky, jako např. samolepky a drobné produkty Swis-shop.cz, doručené s objednaným zbožím.
Náš eshop se stal v posledních letech významným partnerem větších boardových akcí, jako jsou Wake Jam 09/10, Burton spring sessions 2010, ve spolupráci s Freeride.cz Just Ride 2010, kde provozuje veleúspěšnou Snowboardovou kliniku a stál i u zrodu filmů z produkce Full Production Spectrum a Bataflí Lakaflaj. Kromě toho SWIS-SHOP.cz dlouhodobě podporuje jezdece na snb, skate, freeski, bmx, bike, surf a několik hudebních skupin, vše můžete vidět na swsipeople.cz a na swis.tv Další informace o SWIS-SHOP.cz také na Facebooku, Youtube, Twitter a Myspace. Za Nákup nad 2.000,- Kč doprava ZDARMA. Na Slovensko posíláme balíky za tyto ceny: nákup do 40 €- poštovné 6 € , do 100 €- poštovné 4 €, nad 100 € - !!!ZDARMA

External Links

Following

 1. Blk/Mark
 2. No1 Houseboat
 3. Ariel Morales
 4. Mervin Mfg.
 5. Charles Bergquist
 6. Forpixcz
 7. Karin chicck
 8. The Picturebooks
 9. KoziOzzy
 10. Wiktorek
 11. BONES WHEELS
 12. POME
 13. Jonathan Besler
 14. Lipstick Productions
 15. Alexander Tikhomirov
 16. Pitrson Slaba ☮
 17. Marek Janousek
 18. Willy Crank

+ See all 130