1. Kartalite

  01:46

  from İmdat DEMİR / Added

  Kartal yaşam kalitesini yükseltme projesi olarak anılan Kartalite, global ölçekte gündem yaratan içeriğiğinin sadece kültür sanat etkinliklerini işleyen filminin kısa bir bölümünü izliyorsunuz.

  + More details
  • Kampüste Çıplak Ayaklar - Soundtrack

   01:46

   from Gizi Farka / Added

   115 Plays / / 0 Comments

   Cansel Elçin's 2009 debut feature film depicting the story of a young girl's coming of age.

   + More details
   • Hülya Modaevi Wedding Fashion Film-1

    01:46

    from Vetro Production / Added

    383 Plays / / 0 Comments

    Filmmaker: Hasan Erdem Çalık

    + More details
    • IFW2011 - 2nd Day

     01:46

     from Ozan Eicher / Added

     190 Plays / / 0 Comments

     Including: Karma III (Aslı Güner&Jale Hürdoğan) Simay Bülbül Günseli Türkay Mehtap Elaidi and Backstage Istanbul Fashion Week 2011 Fall - Winter @ Santralistanbul Music by Roisin Murphy - Off and On

     + More details
     • En Mutlu Olduğum Yer - Soundtrack

      01:46

      from Gizi Farka / Added

      24 Plays / / 0 Comments

      Kağan Erturan's 2010 feature film depicting a road trip adventure to southern Turkey.

      + More details
      • Eyup Mosque Cat

       01:46

       from Mitch Wong / Added

       50 Plays / / 0 Comments

       + More details
       • Thinker and Talker Camp'14 ve Genç Ekonomi Zirvesi

        01:46

        from Marmara Community / Added

        238 Plays / / 0 Comments

        Sevgili Thinker & Talker Camp takipçileri beklediğiniz gün geldi. Türkiye’nin ilk kampüs dışı öğrenci organizasyonu Thinker & Talker Kamp’14 e Türkiye'nin önde gelen Kurumsal Ekonomi Zirvesi olan Genç Ekonomi Zirvesi'yle ortaklaşa katarak bu sene 3 gün boyunca seçkin üniversite öğrencilerini ve mezunlarını iş dünyasının lider firmaları ve yöneticileri ile buluşturarak iş dünyasına hazır, hedefleri belli bir gençlik yaratmayı amaçlayan bir organizasyon oluşturmaktadır. Sempozyun 3 gün 2 gece olarak 100 konaklamalı katılımcı ile gerçekleşetireceğiz. 1. Gün : Açılış Programı (9 Mayıs 2014) 2.Gün : Genç Ekonomi Zirvesi (10 Mayıs 2014) 3. Gün : Thinker & Talker Camp (11 Mayıs 2014) Kesinleşen Konuşmacılar: Can Pamir (İş Yatırım Pazarlama Müdürü) Alpaslan Arınç (Mobilera Yönetim Kurulu Üyesi) Hakan Ömer Gider (Satış ve Pazarlama Eğitimcisi) Anıl Sugetiren (Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü) Aytaç Erenler (Pacific Football Kurucusu) Emrah Kaya (Youth Holding CEO'su) Dr. M. İbrahim Turhan (Borsa İstanbul YK Başkanı) Furkan Ünal (Aktifbank Kurumsal Finansman Müdürü) Doç. Dr. Ceyhun Şahin (DecaSoft A.G. Genel Müdürü) Gürdoğan Yurtsever (Tekstilbank İç Kontrol ve Uyum Başkanı) Kasım Akdeniz (Kredi Kayıt Bürosu A.Ş. Genel Müdürü) Sevilay Yangın (Peryön Yk Başkanı) ve süpriz isimler :) Peki Thinker and Talker Camp Nedir? ilki 2000 yılında düzenlenen Thinker & Talker Camp, Marmara Community Kulübü'nün ilk kampüs dışı öğrenci organizasyonudur. 1000'den Fazla Katılımcı Şimdiye kadar 1000'den fazla memnun katılımcı ile organizasyonumuzu gerçekleştirdik. Peki Neden Katılmalı? 5 Yıldızlı bir hotel'de muhteşem bir organizasyon olduğundan bahsetmemize gerek yok biz yinede hatırlatalım :) Şirketlerle birebir iletişim imkanı bulacağınz ve eğitim sertifaklı organizasyonumuzu kaçırmamanızı öneririz. Peki Neler Olacak? Seminerler: Alanlarında uzman konuşmacılar ile seminerler gerçekleştireceğiz. Projeler: Seminerler sonunda şirketlerle birebir iletişim kurarak örnek proje ve vaka analizleri gerçekleştirecez. Molalar: Bu kadar eğlencenin üzerine daha fazla eğlenmek için size ufak süprizler hazırladık ;) Sizide Bekleriz =)

        + More details
        • ISTANBUL 2014

         01:46

         from Bekurov / Added

         258 Plays / / 0 Comments

         Small iPhone video about a couple of days in Istanbul...

         + More details
         • The Chick Corea Freedom Band in Rehearsal

          01:46

          from Chick Corea / Added

          1,937 Plays / / 0 Comments

          The Chick Corea Freedom Band in rehearsal, before their set at the Istanbul Jazz Festival in 2010. The tune is Chick's "Like This," written specifically for this band. Chick's full tour schedule: http://www.chickcorea.com/concerts.html

          + More details
          • CEPIC - Christina Vaughan

           01:46

           from REELDEALHD / Added

           232 Plays / / 0 Comments

           Christina Vaughan CEPIC President Founder & CEO Imagesource

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."