1. All I care about

  06:46

  from Norika Sefa / Added

  0 Plays / / 0 Comments

  A story about a woman who is obsessed by something she has already lost. writer & director: Norika Sefa producer: Julie Jepsen, Catalina Rodríguez Sinisterra, Vivian Tvedt DOP: Armands Jakovels,…

  + More details
  • Prishtinë-Prizren 44sec

   00:35

   from Fuad Damka / Added

   263 Plays / / 0 Comments

   Autostrada e Kosoves-Kosovo Highway "Ibrahim Rugova"

   + More details
   • UNDP - Human Development Report

    02:40

    from ChaoticStudios / Added

    3 Plays / / 0 Comments

    This is an infographics animation about Migration in general made by Chaotic Studio for the United Nation Development Programme in Kosovo which is going to be transmitted in different regions around…

    + More details
    • AA Vision- Nikollë Shabani: Njihuni me trevat shqiptare që po mbesin pa shqiptarë

     01:38:23

     from qazim doda / Added

     Rumija 2014 dhe Fshatrat e Tivarit janë në fokus të këtij emisioni. Nikollë Shabani sjell pamje ekskluzive nga Fshatrat e Tivarit të cilat po zbrazen nga shqiptarët autokton dhe ata që kanë mbetur…

     + More details
     • AA Vision - ME SHQIPTARËT E AMERIKËS - Qazim Doda: Intervistë me Agim Locin

      01:05:56

      from qazim doda / Added

      Në këtë intervistë do të mësoni rreth fenomenit të gjakmarrjes në Shqipëri që dita ditës sa vjene rritet. Agim Loci është drejtor i ISHDPK-së. Një organiyate që merret me parandalimin e vrasjeve dhe…

      + More details
      • #theSummerSong2014 | Java e Pesë / #Top10

       14:43

       from Go Digital Media / Added

       31 Plays / / 0 Comments

       Zbulo renditjen #Top50 ketu: http://goo.gl/nHH994 VOTO TANI! >> goo.gl/R9gAt2 Duke filluar nga data 16.06.2014, rikthehet për të dytin vit klasifikimi veror i këngëve hit #theSummerSong. Stafi i…

       + More details
       • AA Vision - ME SHQIPTARËT E AMERIKËS - Qazim Doda: Protesta para OKB-së në New York

        01:55:15

        from qazim doda / Added

        Kjo protestë u mbajt për t'ju dhënë përkrahjen morale vëllezërve dhe motrave tanë në Iliridë, të cilët po përjetojnë dhunë tëvazhdueshme nga pushtuesi sllavo-maqedon. Shqiptarët e Amerikës njëzëri…

        + More details
        • AA Vision - ME SHQIPTARËT E AMERIKËS - Qazim Doda: Protesta para OKB-së në New York me 14 korrik 2014

         05:36

         from qazim doda / Added

         Shqiptarët e Amerikës mbajtën protestë para selisë së OKB-së në New York. Me këtë rast ju dha përkrahje e fuqishme vëllezërve dhe motrave tona në Iliridë. Kjo video është vetëm paralajmërim për emisionin…

         + More details
         • AA Vision - ME SHQIPTARËT E AMERIKËS - Qazim Doda: Protesta para OKB-së në New York me 14 korrik 2014

          09:45

          from qazim doda / Added

          Shqiptarët e Amerikës mbajtën protestë para selisë së OKB-së në New York. Me këtë rast ju dha përkrahje e fuqishme vëllezërve dhe motrave tona në Iliridë. Kjo video është vetëm paralajmërim për emisionin…

          + More details
          • Elvana Gjata - Puthe

           03:21

           from Albaniac / Added

           301 Plays / / 0 Comments

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."