1. Let's Disco!

  00:37

  from KatrinaTang / Added

  284 Plays / / 0 Comments

  Photo and Video by Katrina Tang Copyright OEUF, LLC All Rights Reserved styling by Kaili Viidas music by Traffic - "Kesköödisko"

  + More details
  • Dress up for cold weather

   01:19

   from KatrinaTang / Added

   362 Plays / / 0 Comments

   Photo and Video by Katrina Tang Copyright OEUF, LLC All Rights Reserved styling by Kaili Viidas music by Sander Randorg Thank You Loviise and Rasmus, the little models

   + More details
   • ©PARNU-ESTONIE : NOSTALGIE THERMALE by WWW.SPALUXE.TV

    10:21

    from Spaluxe Tv / Added

    Villégiature de la noblesse de Saint Petersbourg au 19ème siècle, Parnu accède rapidement au rang de capitale d'été. On y flâne en commentant l'architecture, on se rend au théâtre, on dîne et on fait sa cure. Aujourd'hui, Parnu à deux heures de la capitale Tallinn renoue avec cet esprit de fête, de détente et de bien-être. Nous l'avons constaté dans les rues, les cafés, fortement apprécié à la Villa Ammende et à sa table ainsi qu'au spa de l'hôtel Tervise. L'hôtel ne présente aucun intérêt en lui même mise à part la vue sur la Baltique et certains traitements du spa. Celui-ci propose en effet des enveloppements "fango" préparés avec les boues locales, enveloppements qui une fois secs ont la particularité de se ôter avec des ciseaux.

    + More details
    • Dressing Up for New Year

     01:13

     from KatrinaTang / Added

     133 Plays / / 0 Comments

     Photo and Video by Katrina Tang Copyright OEUF, LLC All Rights Reserved styling by Kaili Viidas music by Sander Randorg Thank You Loviise and Rasmus, the little models

     + More details
     • Heinrich IV

      00:20

      from Endla Teater SA / Added

      138 Plays / / 0 Comments

      Kõrgklassi kuuluv mees kukub karnevalipidustuste ajal õnnetult hobuse seljast. Teadvusele tulles ei mäleta ta mitte kui midagi oma endisest elust ning on veendunud, et ta on keskaja Saksa keiser Heinrich IV, keda ta maskiballil kehastas. Sõbrad aitavad mehel kakskümmend aastat selles kujutluspildis elada, luues tema ümber võimalikult tõepärase Heinrich IV õukonna maailma. Ent ükski illusioon ei saa kesta igavesti: lähedased otsustavad Heinrich IV šokimeetodil hullumeelsusest välja tuua, et ta võiks taas nautida elu 21. sajandil. Autor Luigi Pirandello, lavastaja Enn Keerd, kunstnik Jaanus Laagriküll (külalisena Ugala teatrist), valguskunstnik Emil Kallas (külalisena TÜ VKAst), muusikaline kujundaja Feliks Kütt. Osades Jaan Rekkor, Piret Laurimaa, Katrin Valkna, Sten Karpov, Priit Loog, Jaanus Mehikas, Bert Raudsep, Sepo Seeman, Jüri Vlassov, Tambet Seling ning Ahti Puudersell. Esietendus Endla teatri Küünis 17. novembril 2012.

      + More details
      • Viimane kauboi

       00:20

       from Endla Teater SA / Added

       1,568 Plays / / 0 Comments

       Ühe väikelinna teatri direktor Joel seisab raskete valikute ees - tema juhitud teatri eelarve on miinuses ning kui ta probleemile lähiajal lahendust ei leia, ähvardab ministeerium teatri hoopistükkis sulgeda. Ka Joeli isiklik elu pole kiita - naine Liisa tõstab ta tänavale, sest on väsinud, et mees teatri alailma esiplaanile seab ning pikki töötunde teeb. Kõik tundub juba ülimalt lootusetu, kuni Joel saab unes vana ja targa indiaanlase käest ilmutuse: teatris tuleb lavale tuua kantrimuusikal! Päris õige vestern, mille tegevus toimub Metsikus Läänes ning kus on kantri, hea nali, viski, hobused, alatud teod, kaunid naised, reetmine ja verine kättemaks. Direktor asubki tegutsema, et oma unistus ellu viia ja teater finantskrahhist päästa. Kahjuks ei leia ta esialgu ühtegi mõttekaaslast, kes tema suurejoonelise ideega kaasa tuleks: teksti autor hüppab alt ära, näitlejad protesteerivad ja lavastaja lahkub teatrist. Teiselt poolt tahavad oma sõna jõuliselt loosse sekka öelda ka loodava muusikali kangelased. Algab peadpööritav seiklus, kus lähevad segamini mäng ja elu ning kõike saadab ehe kantrimuusika. Autor Urmas Vadi, lavastaja Andres Dvinjaninov (külalisena), kunstnik Kristina Lõuk (külalisena), muusika ja laulutekstide autor ning muusikajuht Feliks Kütt, valguskunstnik Margus Vaigur, videokujundaja Argo Valdmaa koreograaf Kristin Pukka (külalisena), lauluõpetaja Toomas Voll (külalisena). Osades Tanja Mihhailova (külalisena), Piret Laurimaa, Carmen Mikiver, Karin Tammaru, Triin Lepik, Sepo Seeman, Ago Anderson, Jüri Vlassov, Lauri Kink, Tambet Seling, Ahti Puudersell, Margareth Sonntak või Meriliis Lillemägi, ansambel Feliks Küti juhtimisel: Karl Laanekask, Vilho Meier, Olavi Kõrre, Ilja Šarapov ja tantsutüdrukud Ketri Künnapas, Nele Kink, Kristiina Rein, Clelia Madi. Esietendus 2. märtsil 2013 Endla Teatri Suures saalis.

       + More details
       • Uhkus ja eelarvamus

        00:20

        from Endla Teater SA / Added

        596 Plays / / 0 Comments

        19. sajandi Inglismaal hargnev lugu armastusest ja kommetest keskendub Bennettite perekonnale, mille viis õde on harjunud oma ema kinnisideega, et tuleviku kindlustamiseks on siin maailmas kõige tähtsam leida endale jõukas abikaasa. Kui naabermõisa saabuvad suve veetma rahakas poissmees härra Bingley ning tema parim sõber, veelgi rikkam härra Darcy, muutub õdede seni rahulik elu ühtäkki põnevaks ja kirglikuks. Uje Jane armub jäägitult härra Bingley’sse, ent isepäises ja särtsakas Elizabethis tekivad uhke ja arrogantse härra Darcy vastu koheselt tugevad eelarvamused. Peagi selgub aga, et uhkuse taga peitub palju enamat kui palja silmaga näha ning eelarvamused on selleks, et neid murda… Autor Jane Austen, dramatiseerija Jon Jory, tõlkija Triin Sinissaar, lavastaja Kalju Komissarov (külalisena), kunstnik Krista Tool (külalisena), valguskunstnik Margus Vaigur, muusikaline kujundaja Peeter Konovalov (külalisena), liikumisjuht Mall Noormets (külalisena). Osades Kaili Viidas, Katrin Valkna, Ireen Kennik, Grete Elviste ja Carolina Tagobert (külalistena Endla Noortestuudiost), Helle Kuningas, Carmen Mikiver, Piret Laurimaa,Triin Lepik, Priit Loog, Sten Karpov, Jaanus Mehikas, Lauri Kink, Ahti Puudersell, Carl Väljaäär (külalisena Endla Noortestuudiost). Esietendus Endla teatri Suures saalis 15. septembril 2012.

        + More details
        • Boyband

         00:20

         from Endla Teater SA / Added

         4,154 Plays / / 0 Comments

         Muusikal „Boyband“ on lugu poistebänd Freedomi loomisest ning teekonnast edetabelite tippu. Algselt mänedžeri poolt kokku pandud viieliikmelisest bändist luuakse ideaalne popprodukt, millelt oodatakse miljonite kokkuajamist. Elu poistebändi liikmena on küll täis tüdrukute imetlust, kontserte hullunud fännidele, fotosessioone ja teleesinemisi, ent ühtlasi ka pikki kontserttuure, elu hotellides ning eraldatust perekonnast. Peagi tekivad poiste vahel vastuolud, mis seavad ansambli tulevikuperspektiivid kahtluse alla. Eesmärk on aga enam kui ambitsioonikas – anda kontsert Londoni Wembley staadionil! Muusikali sündmustikku saadavad populaarsed hitid Backstreet Boysi, Take Thati, N'SYNCi jt poistebändide repertuaarist. Autor Peter Quilter, tõlkijad Stina Dvinjaninov ja Ketlin Ruukel, lavastaja Andres Dvinjaninov (külalisena), kunstnik Riina Degtjarenko (külalisena Eesti Draamateatrist), valguskunstnik Margus Vaigur, valguskunstniku assistent Karmen Tellisaar, videokujundaja Argo Valdmaa, koreograaf Märt Agu (külalisena), repetiitor Ingrid Jasmin (külalisena), muusikajuht Feliks Kütt, lauluõpetaja Ester Murrand (külalisena). Osades Koit Toome (külalisena), Sten Karpov, Priit Loog, Tambet Seling, Bert Raudsep, Indrek Taalmaa, Ireen Kennik, Ahti Puudersell, Kaili Viidas ja Grete Elviste Esietendus 25. veebruaril 2012 Endla teatri Suures saalis.

         + More details
         • Armastuse õigekiri

          00:20

          from Endla Teater SA / Added

          535 Plays / / 0 Comments

          Kirjanik Ivan elab oma Lõuna-Prantsusmaa villas koos ametliku abikaasa Vera ja armukesest noore poetessi Galjaga. Koos nauditakse Vahemere-äärset päikest, käiakse tantsupidudel, võõrustatakse külalisi, elatakse kaasa Ivani kirjanikukarjäärile ja tähistatakse šampanjakorkide paukude saatel mehele antud Nobeli kirjanduspreemiat. Ebatavalisse elukorraldusse külvavad veelgi suuremat segadust saabuvad külalised kirjanik Gurovi ja ooperilaulja Marga näol. Peagi tekib omapärane suhetevõrgustik, kus mitte keegi ei armasta seda, kes teda armastab. Nii ongi kogu selle armastuse kiuste tegelaste sees peidus palju üksildust ja südamevalu. Kuidas sellises olukorras edasi elada? Ja kas õnnelik armastus ja õnnelik lõpp on üldse olemas? Teatriteksti autor ja lavastaja Gerda Kordemets (külalisena), kunstnik Eugen Tamberg (külalisena), valguskunstnik Margus Vaigur, muusikaline kujundaja Feliks Kütt. Osades Carmen Mikiver, Piret Laurimaa, Ireen Kennik, Lii Tedre, Ago Anderson, Tambet Seling ja Priit Loog. Esietendus 14. septembril 2013 Endla teatri Küünis

          + More details
          • SKATE VIDEO - TRAILER (HD)

           01:26

           from Fookus / Added

           372 Plays / / 0 Comments

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."