1. KINOTĒKA 66. sērija

  26:07

  from Kinoteeka LTV / Added

  317 Plays / / 0 Comments

  Šajā Kinotēkas sērijā skatieties par nedēļas ievērojamākajiem kino jaunumiem, tostarp latviešu filmas pirmizrādi. Uz lielajiem ekrāniem nonāk Unas Celmas lente "Raganu mēnesis" ar aktieriem Andri Bērziņu un Hariju Spanovski galvenajās lomās. Kritiķi diskutē par Tima Bērtona jaunāko meistardarbu "Frankenkrancis", savukārt skatītāji dalās viedokļos par neatkarīgā kino filmu "Seleste un Džesijs. Nešķirami". Aktrise Inga Alsiņa Kinotēkas 21. gadsimta filmu izlasei pievieno skaudro romanci "Blue Valentine".

  + More details
  • KINOTĒKA 56. sērija

   26:23

   from Kinoteeka LTV / Added

   130 Plays / / 0 Comments

   Visgaidītākā pavasara filma, Tima Bērtona "Tumšās ēnas" ir klāt! Džonijs Deps tajā nospēlē savu bērnības sapņu tēlu - 200 gadus zārkā nogulējušu vampīru! Sižetu ciklā "Latvijas kino cilvēki" - saruna ar kinooperatoru un fotogrāfu Uldi Janci, bet par savu īpašo filmu stāsta reklāmas speciālists Andris Rubīns! Ciklā "Filma, ko nedrīkst neredzēt" - vēl viens Tima Bērtona un Džonija depa kopdarbs - košā lente "Čārlijs un šokolādes fabrika".

   + More details
   • KINOTĒKA 10. sērija

    14:19

    from Kinoteeka LTV / Added

    196 Plays / / 0 Comments

    Kinotēkas 10. sērijā uzzināsim, ko nozīmē angliskais rimeiks un kāds tam sakars ar jaunāko krievu kino. Izrādās, padomju laika leģendārajai filmai "Dienesta romāns" ir tapusi mūsdienu versija! Ludmila Kalugina vairs nestrādā statistikas institūtā, bet gan modernā reklāmas aģentūrā, taču mīlestībai joprojām piemīt vara pārvērst mimru valdzinošā sievietē. Ko par filmu "Dienesta romāns. Mūsdienas" domā skatītāji, kritiķes un aktrise Zane Jančevska? Iesakām neparastākos rimeikus kino vēsturē un turpinām ciklu "Filma, ko tu nedrīksti neredzēt" – šoreiz tajā Tima Bērtona filma "Lielā zivs". Bet par savu īpašo filmu stāsta sociālantropologs Roberts Ķīlis.

    + More details

    What are Tags?

    Tags

    Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."