1. 2 minutes with MATEUSZ

  02:05

  from J.FILMS / Added

  1,468 Plays / / 1 Comment

  I met mateusz wawrzyniak at Thai Wake Park, here is the result. He finally landed the crow7 just the day after i left! Check out my other edit : Mateusz Wawrzyniak at TWP to see it! filmed with sony a6000.

  + More details
  • OPENER PARTY @WAKE FAMILY 10.05.14

   01:40

   from KMK films / Added

   1,203 Plays / / 0 Comments

   camera: Krzysztof Kowalski edit: Krzysztof Kowalski music: Akuo - Last time place: Wake Family/Jabłonna near Warsaw date: 10.05.2014 special thanks to Mateusz Muchowski for helping with 'water shoots' www.wakefamily.pl www.facebook.com/kmkfilms.pl ENJOY

   + More details
   • Tetanos

    02:21

    from Bééé / Added

    735 Plays / / 0 Comments

    + More details
    • Black Mountain - Thajsko

     08:55

     from wakemag / Added

     20 Plays / / 0 Comments

     To to video vzniklo během velmi krátké zastávky díky krátké otevírací době, která je jen do 17:00. možná je to asi jedno, protože park je stále málo využívaný. pokud chcete mít svůj klid tady je to možné včetně luxusního ubytování hned vedle formou super LUX VILLA. je tu takový klid, že ani taxi zde neseženete.

     + More details
     • Anthem Wake park - Thajsko Phuket

      07:04

      from wakemag / Added

      341 Plays / / 0 Comments

      Proůvodce po Thajském wakeparku ANTHEM, se všemi informacemi, které vás můžou zajímat. Jaký je vlek, překážky, voda, půjčovna, jaká je zde atmosféra a třeba to že je to clockwise vlek, tedy obrácený než je zvykem.... Omluvte prosím chybu v textu kde je čteno anti clockwise díky....

      + More details
      • Turncable Thannhausen - Germany

       06:33

       from wakemag / Added

       702 Plays / / 0 Comments

       Natohle se misíte podívat, tohle je zatím námi nejlépe hodnocený vlek na světě. Je to opravdu dokonalá záležitost. Kdy velké vleky, jeden 2.0 s noční jízdou, super restaurace a obchod. No prostě místo k sežrání. I překážky tu jsou asi zatím najzajímavější!!! Pojďte se podívat....Provede vás Michal Lazar a Elliot van den BOOM!!!

       + More details
       • Mannheim - Germany

        04:11

        from wakemag / Added

        51 Plays / / 0 Comments

        Jedna ze zastávek tour 2013 po evropských vlecích, najdete zde informace o tom jak to na vleku chodí a a kolik to stojí a jestli má smysl tam vyrazit. Nakonci videa najdete tak jako u každého hodnocení vleku a areálu.

        + More details
        • Ausburg - Germany

         04:03

         from wakemag / Added

         204 Plays / / 0 Comments

         Krásná lokace pro uvolnění mysli. I když je to jen kus cesty od mnichova, tak budete mít pocit, že jste v uplně jiné zemi. Je to tady prostě jiné. Už jen třeba molo které je uprostřed vleku a na po obvodu. Nebo vaše jméno, které je vidět na displeji když startujete.

         + More details
         • Kiefersfelden

          03:01

          from wakemag / Added

          130 Plays / / 0 Comments

          Přinášíme vám video z naší cesty po Evropě tedy spíše po Německu a Holandsku. Tahle lokace je na hranici Německa s Rakouskem (na Německé straně) a je jen pár minut od dálnice. Téměř je vlek vidět. A pokud jste už byli někde kousek Insbruku tak jste 100% jeli kolem. Prostřetí Alp je překrásné....

          + More details
          • Aschheim - Germany

           03:00

           from wakemag / Added

           204 Plays / / 0 Comments

           Pokud pojede kolem Mnichova, tak toto je vlek přímo na cestě. Je vzdálen jen asi 30 minut od centra a to v podstatě mnichovský vlek. A tím je dána i atmosféra, která vám připomene dovolenou skopčáků někde u moře. Je to vlek krerý patří k testovacím pro výrovce vleků Rixen. Jako zastávka je to velmi dobrý nápad a doporučujeme....

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."